golf III sm chiptuning

golf III sm chiptuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: golf III

Uzivo ti trojka izgleda mnogoooo bolje, a i ti nikako da napravis dobre slike...i uploadujes ih preko www.tinypic.com, ljepse ih vidjeti u formatu 800x600 nego ovako...
 
Legend
RE: golf III

super trica
uz duzno postovanje drug, al ove fele je pola grada promjenilo, mislim da su od lige krenule :D
 
Član
RE: golf III

.nOKe je napisao(la):
super trica
uz duzno postovanje drug, al ove fele je pola grada promjenilo, mislim da su od lige krenule :D

hvala.ma bitno da ih u kaknju niko nije imo,a za sarajevo manje vise
 
Legend
RE: golf III

fidel je napisao(la):
hvala.ma bitno da ih u kaknju niko nije imo,a za sarajevo manje vise

to jeste ;)
mislim glupo je to kad nekom kazes imalo ih je pola grada, al opet nekako znas kad fele nemaju karizme :D
ehhehe
dobro stoje na trici, jos 17ke, ufffffff
gori ;)
 
Početnik
RE: golf III

fidel je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
super trica
uz duzno postovanje drug, al ove fele je pola grada promjenilo, mislim da su od lige krenule :D

hvala.ma bitno da ih u kaknju niko nije imo,a za sarajevo manje vise

a ja ih mislio kupiti..e sad necu, nek idu negdje gdje jos nisu bile :) A one moje "87 postavljene na golfa i ja drugi vlasnik..haha... odmah su skuplje...
 
Član
RE: golf III

Oggy je napisao(la):
fidel je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
super trica
uz duzno postovanje drug, al ove fele je pola grada promjenilo, mislim da su od lige krenule :D

hvala.ma bitno da ih u kaknju niko nije imo,a za sarajevo manje vise

a ja ih mislio kupiti..e sad necu, nek idu negdje gdje jos nisu bile :) A one moje "87 postavljene na golfa i ja drugi vlasnik..haha... odmah su skuplje...

hehehe mudrac jedan
 
Član
RE: golf III

eno ih jos u mene u auto,ove nove nisam stigo jos postavit,samo zvucnike ubacio
 
Član
RE: golf III

147KM a jacinu cu tek znat kasnije,vjeruj ni pogledo nisam,jedva imo vremena da ih ubacim
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top