golf III sm chiptuning

golf III sm chiptuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: golf III

dobar, dobaar.. lagano, jos malo i bolji ce biti od Nurdzijevog, jos sredjen karavan se ne vidja svaki dan..
 
Član
RE: golf III

Oggy je napisao(la):
dobar, dobaar.. lagano, jos malo i bolji ce biti od Nurdzijevog, jos sredjen karavan se ne vidja svaki dan..

ma et trudim se.Al sta ti sad opet za te felge izvodis,sta ti bi od jednom
 
Početnik
RE: golf III

ma ne ide dizel na njima, jos znas kakav je put meni do kuce, odose mi bubrezi, a i amortizeri, jos plinski, ne smijem ih zahebat..a nabavio sam ABARTH cromodora alu felne za ficu, njega cu da radim, on mi je ubio se i za tuninga i za stylinga, a golf ce ostati auto za every day..
 
Član
RE: golf III

Oggy je napisao(la):
ma ne ide dizel na njima, jos znas kakav je put meni do kuce, odose mi bubrezi, a i amortizeri, jos plinski, ne smijem ih zahebat..a nabavio sam ABARTH cromodora alu felne za ficu, njega cu da radim, on mi je ubio se i za tuninga i za stylinga, a golf ce ostati auto za every day..

heheheh i ti ne znas sta bi od sebe.Nadam se da cemo ubrzo vidjet ficu na cesti
 
Član
RE: golf III

fidel je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
imal felgi,armanee? Ja cu dolaziti u utorak u kakanj,pa ako hocete da vidimo za te naljepnice,tamo do 3 sata,posto cu nazad u sarajevo,ili u petak pa nadalje,bicu 1 sedmicu u kaknju?

Felge su legle.Nemam slike,ustvari ima jedna.meni se pravo svidjele.Bolje u petak,ko ce to sve na brzaka.

Momo? slicne ko moje;)
Odlicne su...nisi ih puno platio
 
Član
RE: golf III

Tiburon je napisao(la):
fidel je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
imal felgi,armanee? Ja cu dolaziti u utorak u kakanj,pa ako hocete da vidimo za te naljepnice,tamo do 3 sata,posto cu nazad u sarajevo,ili u petak pa nadalje,bicu 1 sedmicu u kaknju?

Felge su legle.Nemam slike,ustvari ima jedna.meni se pravo svidjele.Bolje u petak,ko ce to sve na brzaka.

Momo? slicne ko moje;)
Odlicne su...nisi ih puno platio

enesss je napisao(la):
super su fele sjele druze ;)

Ali kupio je druge :p
17" :p
 
Član
RE: golf III

ma dok malo budem sa vremenom.pa cu postavit slike,nisam ni auto jos nikad oprao od onda,tanak sa vremenom
 
Legend
RE: golf III

poKle je napisao(la):
Tiburon je napisao(la):
fidel je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
imal felgi,armanee? Ja cu dolaziti u utorak u kakanj,pa ako hocete da vidimo za te naljepnice,tamo do 3 sata,posto cu nazad u sarajevo,ili u petak pa nadalje,bicu 1 sedmicu u kaknju?

Felge su legle.Nemam slike,ustvari ima jedna.meni se pravo svidjele.Bolje u petak,ko ce to sve na brzaka.

Momo? slicne ko moje;)
Odlicne su...nisi ih puno platio

enesss je napisao(la):
super su fele sjele druze ;)

Ali kupio je druge   :p
17"  :p

ups....fele fele...vidim momo i kontam to je to,desava se ;)
 
Član
RE: golf III

evo malo slika sa novim felgama,maskom i kristalnim maglenkama.ubzro idu farovi i xenoni,al moram malo cekat.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top