golf III sm chiptuning

golf III sm chiptuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: golf III

imao sam i ja cast da sinoc vidim tricu s ratkapama :) sad smo isti.. haha.. ITALY;dodjes mi 10KM za parking :)
 
Član
RE: golf III

Oggy je napisao(la):
imao sam i ja cast da sinoc vidim tricu s ratkapama :) sad smo isti.. haha.. ITALY;dodjes mi 10KM za parking :)
stas moralo se nakad,al brzo mi auto sad,isto da nije moje,a o udobnosti da ne govorim,a kazaljka od goriva ko da se pokvarila,sad manje trosi:lol:
 
Početnik
RE: golf III

fidel je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
imao sam i ja cast da sinoc vidim tricu s ratkapama :) sad smo isti.. haha.. ITALY;dodjes mi 10KM za parking :)
stas moralo se nakad,al brzo mi auto sad,isto da nije moje,a o udobnosti da ne govorim,a kazaljka od goriva ko da se pokvarila,sad manje trosi:lol:

sad smo "ratkapa tuning",sta fali... vidim ja ti kruzis sinoc, da potrosis to viska goriva... a opet ti trica lijepo izgleda,maska bez znaka,ralica...smiinka..
 
Član
RE: golf III

Oggy je napisao(la):
fidel je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
imao sam i ja cast da sinoc vidim tricu s ratkapama :) sad smo isti.. haha.. ITALY;dodjes mi 10KM za parking :)
stas moralo se nakad,al brzo mi auto sad,isto da nije moje,a o udobnosti da ne govorim,a kazaljka od goriva ko da se pokvarila,sad manje trosi:lol:

sad smo "ratkapa tuning",sta fali... vidim ja ti kruzis sinoc, da potrosis to viska goriva... a opet ti trica lijepo izgleda,maska bez znaka,ralica...smiinka..
jos oprana sinoc bila,hvala.nadjel ti auto ikakvo
 
Početnik
RE: golf III

Imam jos mjesec reg. u golfa i onda cu kupiti scirocco,nasao sam ih par finih.. i prebacim sa golfa remus i muziku, na proljece dobre fele (to ces ti zbaviti),spustanje i lagano... odo ja u off, uglavnom potrudicu se da idemo sljedece godine zajedno na takmicenje, styling, ili race,vidjecemo..
 
Član
RE: golf III

Sto si ih sad kupio ako ces stavljati tek na proljece,sta znas koliko ce pasti cijena :D
 
Član
RE: golf III

Oggy je napisao(la):
imao sam i ja cast da sinoc vidim tricu s ratkapama :) sad smo isti.. haha.. ITALY;dodjes mi 10KM za parking :)

ma nisam ga onde ni ostavio, ne može Astra stat gdje i golf
ccc:icon_exclaim:

DiAbLo je napisao(la):
Dje ste ih ti "izverali" hahahahahahhaha :lol:

OFF ROAD:lol::lol::lol:
Al janjce je glavno u pozadini:cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top