golf III sm chiptuning

golf III sm chiptuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf III

fidel je napisao(la):
[/php]Hvala.JVC DVD KD-AVX11.Negdje oko 800km mozda kazem koji km gor dol.Al predobar je,nikad zadovoljniji

Ojj, majko mila...isplatnije ga ukrast pa pola godine gulit u ćuzi :D
 
Član
RE: golf III

Nabaci kakve ratkape na cetvorku, isplatnije je! :) Nisu losi autici, ali najvise sto mi se svidja je HU! Mocno izgleda, ali je cijena paprena...
 
Početnik
RE: golf III

fidel je napisao(la):
felge od cetvorke u podrumu stoje 16" ljetne gume,jos malo kad se vrijeme slegne nabacit cu ih,a tricine otisle negdje u sarajevo na nekog brava,upravo mi ovih dana trebaju doc druge

dobre su ti bile felge,mislio sam ih ja kupiti od tebe kad prodam svoje, al ne bi ti toliko zaradio :) .. javi ako budu kakve za one pare koliko si ti ove platio..mogu i skuplje,malo..
 
Član
RE: golf III

Sutra ti mogu vidjet,stižu neke iz Italije,pa ćemo vidjet.Al sve su 15" mislim.
 
Početnik
RE: golf III

nema veze,samo nek nisu skupe,trebaju mi i na Country-a kakve za ljeta..
 
Početnik
RE: golf III

zato si ti napiso sutra,tako je i kod mene na faxu,od sutra ucim...necu ja one svoje prodavat,tako da mi sad trebaju jedne za dzipa,ljetne,jedne jeftine na kakve samo ti znas naletit..
 
Član
RE: golf III

tako ti je kod mene sve.Ma evo trebam uzet maglenke i zmigavce kristalne,malte ne stoje kod momka.Al cekam da felge platim pa onda da se saberem kolko ću para imat,hoću i onaj ćip radit,a imam u planu i farove.Al et sad felge najbitnije,ima još do juna,sabraće se nešta
 
Legend
RE: golf III

fidel je napisao(la):
tako ti je kod mene sve.Ma evo trebam uzet maglenke i zmigavce kristalne,malte ne stoje kod momka.Al cekam da felge platim pa onda da se saberem kolko ću para imat,hoću i onaj ćip radit,a imam u planu i farove.Al et sad felge najbitnije,ima još do juna,sabraće se nešta

fino,evo bas prije nekoliko dana momak sa foruma rece da su kristalni 190KM,malo poskupo za to
 
Član
RE: golf III

enesss je napisao(la):
fidel je napisao(la):
tako ti je kod mene sve.Ma evo trebam uzet maglenke i zmigavce kristalne,malte ne stoje kod momka.Al cekam da felge platim pa onda da se saberem kolko ću para imat,hoću i onaj ćip radit,a imam u planu i farove.Al et sad felge najbitnije,ima još do juna,sabraće se nešta

fino,evo bas prije nekoliko dana momak sa foruma rece da su kristalni 190KM,malo poskupo za to

ma dobit ću ja jeftinije te maglenke,polovne su,oće momak tamne uzimat.Al kad skontaš i nisu,i one fabrićke koštaju oko 100km,a ove puno bolje izgledaju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top