golf III sm chiptuning

golf III sm chiptuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf III

Oggy je napisao(la):
sve se nema...hajd,lagano,ne znam ko ce ti spojit te maglenke :)
Hehehe,to mi je najveći problem,šala.Al sad imam stvarno problem i treba mi mehaničar.E ovako danas išo po felge,došle,a ništa mi se ne sviđa i skontam da uzimam 16",al problem odma u startu,kaže i teško nać 16" sa 4 šarafa.E sad da bi ja nabacio felge sa 5 šarafa,al problem znaš već koji,treba mi pet rupa,pa kontam mogul se kako diskovi sa gti-a stvavit na tdi-a,to bi mi tvoj stari radio.Pa dajte mišljenja,molim vas
 
Početnik
RE: golf III

fidel je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
sve se nema...hajd,lagano,ne znam ko ce ti spojit te maglenke :)
Hehehe,to mi je najveći problem,šala.Al sad imam stvarno problem i treba mi mehaničar.E ovako danas išo po felge,došle,a ništa mi se ne sviđa i skontam da uzimam 16",al problem odma u startu,kaže i teško nać 16" sa 4 šarafa.E sad da bi ja nabacio felge sa 5 šarafa,al problem znaš već koji,treba mi pet rupa,pa kontam mogul se kako diskovi sa gti-a stvavit na tdi-a,to bi mi tvoj stari radio.Pa dajte mišljenja,molim vas

reko sam ti vec,lakse ti je sacekat malo dok naletis na felge s 4 rupe,nego sve mijenjat..moras naprijed mijenjat diskove,cilindre (klijesta) i disk plocice,a nazad cijeli trap sa diskovima,i onda moras i sajle rucne,i crijeva za kocnice druga,puno ce te to kostat...eto vidis,imas vec ponuda,prolistaj malo oglase na forumu ili postavi oglas da kupujes felge 16-ke s 4 rupe i bice sigurno
 
Član
RE: golf III

Oggy je napisao(la):
fidel je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
sve se nema...hajd,lagano,ne znam ko ce ti spojit te maglenke :)
Hehehe,to mi je najveći problem,šala.Al sad imam stvarno problem i treba mi mehaničar.E ovako danas išo po felge,došle,a ništa mi se ne sviđa i skontam da uzimam 16",al problem odma u startu,kaže i teško nać 16" sa 4 šarafa.E sad da bi ja nabacio felge sa 5 šarafa,al problem znaš već koji,treba mi pet rupa,pa kontam mogul se kako diskovi sa gti-a stvavit na tdi-a,to bi mi tvoj stari radio.Pa dajte mišljenja,molim vas

reko sam ti vec,lakse ti je sacekat malo dok naletis na felge s 4
rupe,nego sve mijenjat..moras naprijed mijenjat diskove,cilindre (klijesta) i disk plocice,a nazad cijeli trap sa diskovima,i onda moras i sajle rucne,i crijeva za kocnice druga,puno ce te to kostat...eto vidis,imas vec ponuda,prolistaj malo oglase na forumu ili postavi oglas da kupujes felge 16-ke s 4 rupe i bice sigurno

evo izgleda da sam našo nešto,e sad jedino ako se momak predomisli,flge su mi legle pravo,samo valja otić po njih,al et moram šta ću
 
Početnik
RE: golf III

imal felgi,armanee? Ja cu dolaziti u utorak u kakanj,pa ako hocete da vidimo za te naljepnice,tamo do 3 sata,posto cu nazad u sarajevo,ili u petak pa nadalje,bicu 1 sedmicu u kaknju?
 
Član
RE: golf III

Oggy je napisao(la):
imal felgi,armanee? Ja cu dolaziti u utorak u kakanj,pa ako hocete da vidimo za te naljepnice,tamo do 3 sata,posto cu nazad u sarajevo,ili u petak pa nadalje,bicu 1 sedmicu u kaknju?

Felge su legle.Nemam slike,ustvari ima jedna.meni se pravo svidjele.Bolje u petak,ko ce to sve na brzaka.
 
Član
RE: golf III

Oggy je napisao(la):
znaci ponovio se...extra su fele! Koliko si ih tipla,govori!

ma et ponovio se.600km i vjeruj da ne zalim ni sekund.nema ostećenja nigdje.ma vidjeces sta ti imam pricat
 
Član
RE: golf III

trebam jos postavit kristalne maglenke i zmigavce,stoje mi u gepeku,nemam vremena da ih postavim
 
Početnik
RE: golf III

uzivo bolje izgleda...predobre fele.. ja svoje skinuo, opet su na prodaju,al sad ozbiljno... i stavljaj te zmigavce,bar ti to nije tesko..
 
Član
RE: golf III

Oggy je napisao(la):
uzivo bolje izgleda...predobre fele.. ja svoje skinuo, opet su na prodaju,al sad ozbiljno... i stavljaj te zmigavce,bar ti to nije tesko..

ma nije tesko,al nemam naprijed izlaza za maglenke,pa ako sad postavim bez toga naću nikad zavrsit,tako da cu cekat da se nakanim,a za koji dan cu i farove kupit
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top