Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

malena je napisao(la):
Nikako nemoj eko kozu,za neko vrijeme ti se zguzva i pare u zrak.Bolje alcantara,a u sredini mikrofibra,to ti skuplja kad se znojis,i poslije lakse obavis kemijsko ciscenje.Mislim moja preporuka...jos jedna pohvala za duju...stvarno predivno izgleda.

Ne bi se slozio s tobom, ja imam eko kozu namjenjenu za externe siceve za jahte u autu, malo se razvuce kad sjedis, ali se skupi relativno brzo opet i bude zategnuto kao i prije vozaceve guzice...alcantaru ja ne bi stavljao jer joj je sunce neprijatelj broj jedan...;)
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

svaka čast... još jednom.... još samo RM ili RS.... haha ja sam svoje naša....
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Razmislicu za tu eko kozu, al posto ja nemam ni 70 kg,nece se to puno razvlaciti :)..a sa mnom se rijetko vozi troje ljudi,tako da ce se to cuvati.. A za bbs-ice cu skupljati do proljeca, nista ove godine...necu gepek poravnavati, mozda izbacim bravu i poravnam onaj dio plastike gdje je brava da bude sve jednako, al kako je najbolje rijesiti otvaranje takvog gepeka, na sajlu ili sta? pozz.
 

S84

Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Lijep primjerak G2... fino ga radis..samo tako i nastavi !
 
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

uradi ovako kao kod mene neće se pokajat sigurno to je sada in u njemačkoj švabe furaju a otvaranje rješiš za 10 minuta kupiš podizač centralne brave onaj mali motorić košta 11 km uzmeš struju od brisača i samo kad ti treba gepek stisneš brisač gepek se otvori tako je kod mene već godinu dana sve radi bez problema evo kako je ispalo kod mene

http://img524.imageshack.us/my.php?image=02rw3.jpg
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

oggy poslušaj dadao napravi tako....
Evo ti moj savjet kako nabaviti BBS RM/RS... Znači u novčaniku moraš držati 200€ kad to riješiš.... vozaj se lagano i samo gledaj felge na autima ma 100% će naletiti neki đedo koji ima to na svome vagenu... oni većinom i neznaju štaje to... uđi mu sa pričom... dobra kola ovo ono .. i malo gledaš oko njega koda bi ga uzeo... i fino nakraju samo pitaš za felge i ponudiš mu 200€ viruj mi pristaje iz prve... :lol: brate za obruče se nebrini neznam te ali ja ću ti i ,osobno srediti od 0.5 do 3.0 lip za 89 € komad...
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Razmislicu za gepek, a felge do proljeca cu valjda naci, al onda odmah moram i gume koje sigurno nisu nimalo jeftine, i obraditi rubove sto znaci farbanje pola auta..razmislicu..pozz
 
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

oggy druze golf je extra,samo nastavi,a pare nisu problem njih nema he,mozda ti pomogne ovo oko problema zadnje tablice,nađi snimku na youtube,WV Golf 2 Barbaro
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
oggy druze golf je extra,samo nastavi,a pare nisu problem njih nema he,mozda ti pomogne ovo oko problema zadnje tablice,nađi snimku na youtube,WV Golf 2 Barbaro

Hvala,drug, al ti mi predlazes da poravnam cijeli gepek...to ne dolazi u obzir, kao i .noke ni ja ne furam stil stylinga kao ti.. u opciji je zatvaranje pola gepeka (kao kod dadao style) ili samo na onoj plastici nazad da poravnam ono mjesto gdje je brava, kao na slici:
28m205e.jpg


I jos mi treba vase misljenje za sljedece: boja na haubi mi izblijedila i ima malo korozije pri dnu, sad da li da je dlakiram u istu boju ili da kupim drugu haubu crne boje,to mi je lakse... i mislio staviti plasticne rubove na blatobrane?
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

daj sliku od svog golfa da u fotošopu ofarbam haubu da vidiš kakav bi bio
 
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

mislio sam da zelis da tablica ostane tu gdje jest,a styling izmjenes,ok je pa ta ti slika pomogne zar ne,to za plastike u blatobranima dobra ideja,ovaj moj obavezno ih ima,zutog prodo propo od korozije bez tih plastika.jeftinije je ofarbati tu tvoju haubu ak mozes potrefit ton,pozz
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

.nOKe je napisao(la):
jel ovaj spojler ide kroz sajbu ili imaju oni nosaci sto idu ispod kedera ?

nikad ti ja ne odgovori: nosaci idu ispod kedera, tri nosaca sa po dva sarafa..
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
mislio sam da zelis da tablica ostane tu gdje jest,a styling izmjenes,ok je pa ta ti slika pomogne zar ne,to za plastike u blatobranima dobra ideja,ovaj moj obavezno ih ima,zutog prodo propo od korozije bez tih plastika.jeftinije je ofarbati tu tvoju haubu ak mozes potrefit ton,pozz

Zelim da tablica ostane gdje jest... nisu plastike u blatobranima, nego oni plasticni rubovi sto dodju na obrve na blatobranima... a mogu jeftino i naci haubu drugu, a jeftinije mi je lakirati je u crnu nego u ovu svoju metalikali ako ce lose da izgleda onda pare nisu problem..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top