Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Hvala drug,ev jos slikica:
aensj4.jpg

5k0l08.jpg

205pg6a.jpg
 
Legend
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

odlican je
fakat prelijep !
svidjaju mi se stopke i ove crvene linije, show..

neg da te pitam.. od cega je ovaj spojler, sa g2 ili g3 ? nekako mi velik izgleda..
 
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Ma svaka cast. Jedan od ljepsih Golf-ova. Svidja mi se klasika i oldschool fazon. Samo naprijed. Sto neko rece: " Izdvaja se u masi dubokih branika".
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Predobro izgleda.
Svaka cast.
Svidja mi se sto mu nisi stavio duboke branike.
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

@.noke: hvala,drug..a spojler je od g2,jes malo povelik,al valjda su svi takvi..
@dario18: hvala...
@roki-actros: hvala, to mi je i bio cilj,da se razlikuje od drugih,a da ipak lijepo izgleda..
@schumi: da,drug,ovako golf treba da izgleda :)
@fele: hvala,drug,a hvala i na stopkama i zmigavcima..
@black_devil: upravo tako,polako ali sigurno,za sve se posavjetujes ovdje s momcima i bude da valja...
@Nikola: hvala,drug,i meni se golf mnogo vise svidja sa obicnim branicima, al kod tebe dobro stoje duboki,utegnuti pravo,sto je rijetkost..ima jos .noke :)
 
Legend
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

jel ovaj spojler ide kroz sajbu ili imaju oni nosaci sto idu ispod kedera ?
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Oggy je napisao(la):
@Nikola: hvala,drug,i meni se golf mnogo vise svidja sa obicnim branicima, al kod tebe dobro stoje duboki,utegnuti pravo,sto je rijetkost..ima jos .noke :)
Drug na starom golfu sam imao obicne branike i samo sam stavio GTI spojler(ralicu) iako su mi mnogi govorili da stavim duboke branike ali meni je najljepse izgledao sa obicnim branicima.
Na mome golfu su fabricki duboki branici sa pragovima i uskom lajsnom na vratima i nemam namjeru da ih mijenjam sa nekim RS branicima ili da stavljam uvrnute pragove.
Hvala i izvini za malo OT-a
Golf je extra.
Jos da ga vidim uzivo
Pozz
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Nikola je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
@Nikola: hvala,drug,i meni se golf mnogo vise svidja sa obicnim branicima, al kod tebe dobro stoje duboki,utegnuti pravo,sto je rijetkost..ima jos .noke :)
Drug na starom golfu sam imao obicne branike i samo sam stavio GTI spojler(ralicu) iako su mi mnogi govorili da stavim duboke branike ali meni je najljepse izgledao sa obicnim branicima.
Na mome golfu su fabricki duboki branici sa pragovima i uskom lajsnom na vratima i nemam namjeru da ih mijenjam sa nekim RS branicima ili da stavljam uvrnute pragove.
Hvala i izvini za malo OT-a
Golf je extra.
Jos da ga vidim uzivo
Pozz

Ma ovako izleda jaci,cvrsci... a sutra dolazim u sarajevo, moram ispite prijaviti i unajmiti kakav stan, pa obici cu pola sarajeva,mozda me i vidis gdje..pozz.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top