Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Dino je napisao(la):
Oggy samo pici onaj old school mutherfukin' stil i to je to ;)

ma normala.. a opet ovaj spamer gore, nek mu neko pomogne, vodite ga odavde :icon_twisted:
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Oggy drago mi je sto si skontao da nebi valjala crna hauba,jer fkt nebi :D Ovakav,kakav je sad je najbolji,samo da limariju dovedes u besprijekorno stanje..I felge,ako budes mijenjao,samo neke sa jebenim falcom i auto san snova
 
Legend
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Trozic je napisao(la):
ako ovo uradis
ja cu doci, licno, i skakati po haubi tako da je neces moci vise ispaviti, morat ces kupiti novu i ofarbat je u boju auta , pa ti vidi jel ti se isplati farbati ovo :)
 
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

a jbg cojk pomislio da bi moglo biti "kul",a i troza naš vrijedni nije ovo bas dobro uradio:)
crna bi trebala skroz drugacije izgledati,ali svejedno bi bilo lose,nemoj oggy ni slucajno to uraditi,ni slucajno.nemoj nista farbati u drugu boju,osim cijelog auta.:)
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Farbam haubu u boju auta tako da nema potrebe da iko skace po haubi, mislio sam da ce ljepse izgledati, al vidim da nevalja, nisam corav... pare nisu problem,imam i ja sponzore :) A niko mi ne rece nista za one plasticne obrve (naravno origigi),da li da ih stavim posto ima malo onih "bubuljica" s unutrasnje strane obrva pa da ne ide dalje...
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

u crno nni za zivu glavu ne farbaj,bilo bi kao oni krpljeni golfovi,a plastike nabacil,ljepše bi izgledalo
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

I ja se slazem sa ostalim nestoji mu crna hauba ,ofarbaj u boju auta. Ako je Old School onda ne dolazi u obzir plasticne obrve, one su za duboli branika. Moje misljenje :p
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Evo i moje misljenje! Pokusaj naci bbs felge, odradi limariju iiiiiiiiii nista vise ne diraj!!!

OLD_SCHOOL!!!!!!
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Rekao mi je vulkanizer nabaviti felge BBS, pa cu gledat da do iduceg ljeta kupim i obruce za njih i gume nabavim...i onda cu svejedno morati prosiriti obrve i lakirati ih...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top