Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Nikola je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
28m205e.jpg

Gepek uradi ovako kao na slici

Ma i ja sam to odmah skontao ovako,ali da se malo posavjetujem :icon_biggrin: da ne bude triput rezi,jednom mjeri i opet kratko :icon_biggrin:
 
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

a te plastike,dobro bi dosle,al ja nebi ne zbog stylinga VEC ZBOG VODE KOJA SE PODVLACI,PA CES I BLATOBRANE UBRZO U CRNO FARBAT,nego sacekaj skupi ppare pa ospricaj sve u metaliki,nebi stojala crna hauba
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
a te plastike,dobro bi dosle,al ja nebi ne zbog stylinga VEC ZBOG VODE KOJA SE PODVLACI,PA CES I BLATOBRANE UBRZO U CRNO FARBAT,nego sacekaj skupi ppare pa ospricaj sve u metaliki,nebi stojala crna hauba

stavio bi toatnu mast ili vosak ispod plastika, nije to problem, vec ima s unutarnje strane na prednjim rubovima malo korozije, pa da ne ide dalje.. a meni ako dodje da ga moram variti i farbati, ja cu ga prodat...
 
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

heh dobar si,ja sam svog povario zastitio,ofarbo,al jebiga zivim i radim za keceve,nemogu si pomoc,vozio sam svasta al kecuga je kecuga
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

E hvala drug na slici..izgleda da nebi lijepo izgledalo ovako,bar meni, suvise extremno za mog duju..
 
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

sta ti braco rece,a trozicu gdje se taj paintsom moze naci,cini mi se dobra stvar,da pokusam i ja vcidjet sa svojim stagod uradit,pozz
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
sta ti braco rece,a trozicu gdje se taj paintsom moze naci,cini mi se dobra stvar,da pokusam i ja vcidjet sa svojim stagod uradit,pozz

photoshop, spameru jedan.. :icon_mad:
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Bolje je da ti je hauba u boji auta, ne svidja mi se ova crna furka
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

trizex je napisao(la):
Bolje je da ti je hauba u boji auta, ne svidja mi se ova crna furka

:cool: ostace u boji auta,drug, al na tvom tipu bi dobro stojala crna hauba ;) ..
 
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

jbga mrsko mi pisat ove engleske rijeci,hoce ko pomoc il cu morat sam u potragu
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Oggy samo pici onaj old school mutherfukin' stil i to je to ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top