Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

legionar je napisao(la):
Sto ga vise gledam, vise mi se svidja :D

:icon_smile: i meni se svidja kako je sve ispalo, sjedem po pola sata kod njega i kontam sta dalje..mozda jos eko kozu da uradim, posto necu muziku kupovati..
 
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

vec sam jednom pohvalio golfa ali mi je komentar misteriozno nestao,uglavnom golfac je super zaista,mozda najkulturiniji u bosni,heh,jedino kad bi sredio ove retrovizore kao na drugoj generaciji,bilo bi jos ljepse.
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

erol_brcak je napisao(la):
vec sam jednom pohvalio golfa ali mi je komentar misteriozno nestao,uglavnom golfac je super zaista,mozda najkulturiniji u bosni,heh,jedino kad bi sredio ove retrovizore kao na drugoj generaciji,bilo bi jos ljepse.

Hvala jos jednom,drug, a neka sad ovih retrovizora, neka meni "klempe" :lol:... samo mi fali na jednom onaj mali poklopac na sarafe sto ide, pa cu to skinuti s nekog golfa s parkinga, nema nigdje kupitit...
 
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

i nemoj duboke branika nisposto,mozda i izgleda zajebanije onda,ali ce biti samo jos jedan od "golfova sa dubokim branicima":)
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

aa pa kad te svi hvale date ija pohvalim . . . .salimse ima se sta pohvaliti svaka cast samo naprijed nabaci ti eko kozu :) Pozz
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

hvalja,ljudi...a ide eko koza najvjerovatnije,kombinacija crna i tamno siva... a duboki branici ne dolaze u obzir...pokvaricu ga kad dodje zima, opet idu obicne opruge, obicne stopke i zmigavci, 13" celicare i zimske gume...necete me moci poznat....
 
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

covjek pravo pazi na svoje auto,to je bas za pohvalo,kome bi se dalo vracati stare opruge i ostalo i onda na proljece opet isto.svaka cast!:)
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Nikako nemoj eko kozu,za neko vrijeme ti se zguzva i pare u zrak.Bolje alcantara,a u sredini mikrofibra,to ti skuplja kad se znojis,i poslije lakse obavis kemijsko ciscenje.Mislim moja preporuka...jos jedna pohvala za duju...stvarno predivno izgleda.
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Super golfac, ja bi jos samo odradio gepek, ono fol polu zatvoreno, neki bolji auspuh i mislim da nebi lose izgledalo da stavis one "osigurace" na haubu ili kako se vec zovu. Uglavnom super izgleda i ovako, cestitke :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top