Golf 4 veliki servis?d (ponuda od ovlaštenog VW servisa)

Golf 4 veliki servis?d (ponuda od ovlaštenog VW servisa)

Član
Not Found
The requested document was not found on this server.


Web Server at austronet.ba

Ako sam dobro razumio iz tvojih postova, jedan covjek je vrsio istrazivanje ( upitnog kvaliteta i obima) ? I to nesto dokazuje ?
Ako nista, dobra reklama za LM i Mobil.
 
Član
Ako sam dobro razumio iz tvojih postova, jedan covjek je vrsio istrazivanje ( upitnog kvaliteta i obima) ? I to nesto dokazuje ?
Ako nista, dobra reklama za LM i Mobil
nebi da dalje pojasnjavam ko je taj lik, sta radi, i za koga radi. Ko zna njemacki nek cita to ako hoce. a opet ko ima volje na www.MotorTalk.de ima milion tema i postova o ovome sto mi sad diskutujemo o uljima i servisima. Taj PDF je sažetak, najbitnijih i najkorisnijh stvari
 
Član
Mora, majke mi. Doduše, ne znam jesu li do toga došli čitanjem po internetskim forumima ili možda što preko 50 godina učestvuju u formuli 1 i organizuju razna takmičenja tipa ferrari challenge i sl.
 
Član
To se zove Sponzorisanje. Shell sponzorise ferari = ferari kaze u nase motore MORA shell ;)
 
Član
Eto dodaj i spaner i vodenu i sve sa malim servisom izadje ispod 600km... sve covjek rekao. Sad znas gdje ces servise raditi prika
i vodena pumpa dodje u setu zupcastog, samo spaner pk remena i pk remen ne dodje;)
e pa prijatelju bas u ovlastenom servisiraju ti sto vole svog ljubimca i pogledaj po cemu oni rade po standardima i rade to iz principa odrzavanja vozila da ne navodim primjere :D a satnica 35KM a nefali ti nijedan saraf a vamo odes set zamjenis za 50KM ukupno 2 sata radi i fali ti more sarafa heheheh sve ima svoje

joj ja ti pricee znaaci Boze
 
Član
Ja sipam optimu HC power i prezadovoljan sam uljem mjenjam ga na 10000km. Znam da je org i dajem im podrsku a za ostalo da ganjam dal je org ili ne nit znam nit imam volju. Sve ima svoje prednosti i mane tako i ovlasteni servis i drugi majstori. Dodjes u stadijum kad dobri majstori ne mogu da rijese pa moras opet u ovlasteni servis. Licno radim kod svog majstora koji mi odrzava auto ali sam imao stuacije kad nisam mogao izbjec ovlasteni servis. Ako imas pare pun gas ovlasteni servis i da ti udare pecat u knjizicu :)
 
Član
Ja radim vec nekoliko godina sa Modricinim uljima i takodje koristim HC Power ili Magnum zavisi sta imam od auta i nemam sta lose reci o uljima, a rakodje mogu reci samo da sumnjam u originalnost Castrola, Shella itd na nasim prostorima jer sam se uvjerio licno da se samo presipaju Modrica ili Ina ulja iz bacvi u ta strana pakovanja :D
 
Član
Ja sipam optimu HC power i prezadovoljan sam uljem mjenjam ga na 10000km. Znam da je org i dajem im podrsku a za ostalo da ganjam dal je org ili ne nit znam nit imam volju.
Bas tako i ja mislim. Niko nece optimu falsifikovati, ili marke koje su manje na glasu. Lopovi ce radije zvucna imena poput shella i castrola falsifikovati.
 
Top