Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Član
RE: Golf 4 TeDeI

meni su ljepši oem sa crnim žmigama i rikvercom i bolje bi mi išli u ovaj STANCE fazon...
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

Čim se pojave ISTE SEKUNDE ih kupujem... :D


Inače, R32 iliti USA štope, kao suvo zlato su. Ja lično dosad' vidio 2 ili 3 četvorke sa tim štopama...
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

srdjan014 je napisao(la):
Čim se pojave ISTE SEKUNDE ih kupujem... :D


Inače, R32 iliti USA štope, kao suvo zlato su. Ja lično dosad' vidio 2 ili 3 četvorke sa tim štopama...

imaju u lovera na šestaku :D Koliko daješ da ti ih odradimo :lol:

nema šansi da se pomoću neke light folije odradi taj r32 look ili?
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

Probao sam sa folijom, ali nije to to. One imaju baš smoked žmigavac i rikverc svjetlo. Jes' vidio jesu sex :D


P.S.

Ove LED štope su me izašle jeftinije od tih na ebay.de :icon_eek:
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

srdjan014 je napisao(la):
Čim se pojave ISTE SEKUNDE ih kupujem... :D


Inače, R32 iliti USA štope, kao suvo zlato su. Ja lično dosad' vidio 2 ili 3 četvorke sa tim štopama...

zar nisu to ovi stoperii
http://www.pik.ba/artikal/3567509/stop-lie-za-golf-4/
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

Tih ima na izvoz :D


Ovo su R32/USA štope

R32Taillight.jpg
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

pa dobro nerazumijem se bas u golfove , ali na goglu nijedan r32 nema te stopke . al nejse po meni su bas i ruzni nigdje veze ova dole crna kockica , ovi s pika su izmisli stopove . jedino sto je Rare.
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

Kad bih ja trazio i davao pare vec onda ove ili ove :cool:

sa4kte3uxrjn9y4v18g.jpg
[/URL][/img]
kns6iwdivka0gljf95.jpg
[/URL][/img]

:icon_smile:
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

Lik je reko da bi najradije OEM ove... jebo diode :lol: Imaju sa bijelim žmigavcem one novije... možda se one mogu uraditi da izgledaju kao R32
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

zlajaaa je napisao(la):
Lik je reko da bi najradije OEM ove... jebo diode :lol: Imaju sa bijelim žmigavcem one novije... možda se one mogu uraditi da izgledaju kao R32

a moze biti od pacific opreme ;)
ili ti ga od novije godine :cool:
 
RE: Golf 4 TeDeI

od pacifica i sport modela poslije 2003 godine su isle sa bjelim žmigama da ih je nekako rastavit to bi bilo to isto kao i usa
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

ma ja se ne bojim za srdjana izcackat ce on nesto..kad je duja bila savrsena bit ce i ovo,a sad bar imitaciju napravi dok te ne nadjes ceka tebe nafaka negdje sigurno za stopke...i jos jednom odlican golf..sretno..;)
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

Kad' je GOOGLE bio mjerodavan :lol:


Ja sam srećne ruke, uvijek nešto naleti, pa naletiti će i štope jednog dana :D za sad' nek' LED šljašti, nisu uopšte upadljive, a to mi je jako važno :lol:



Kad' već kuckam, da se pohvalim da sam gotovo cijeli dan proveo u garaži, adapteri za dizanje motora su ON :) motor dignut za 2cm, ODLIČNA INVESTICIJA. Samo moram još jedan dan posvetiti rješavanju mjenjača, sad' mi malo teže ide u četvrtu... al' rješiće se...

Biće i slika u skorije vrijeme...
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

Imas li kakav link vezano za dizanje motora, vjerujem da si se vodio vec nekim projektom ili je iz tvoje glave? Planiram i ja vjerovatno na proljece isto raditi, pa da prikupljam informacije.

Vec receno sve, respekt na poslu i idejama. ;)
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

Pričao sam sa momkom koji to kod sebe radio, ali nema ništa detaljno objašnjeno da sam našao...
Imaš negdje u prijašnjim postovima slike. Jednostavno se podbace ploče pod nosače (kod četvorke je dosjed ravan tako da je jednostavno), moja preporuka je max 15mm, 20mm je puno :D

Trebaju ti razbušene ploče po nosačima i svi duži šarafi za debljinu ploče. Ne znam kako je to na trojci sve upakovano, baš sam tu seriju preskočio :lol:

@Skrabo

Ne gledaš u zazore? :D Vidiš da su neka kina :p

Šalu na stranu, te štope su BAŠ upadljive, i prvo njih vidiš na autu. Ove koje sam ja kupio su se koliko toliko uklopile sa autom, crveni dio k'o fabrički a tamni se slaže sa folijama... Treba mi dobar aparat da uslikam kako treba da vam prenesem digitalno kako uživo izgleda :123:
 
Top