Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

RE: Golf 4 TeDeI

moje mišljenje je to da štopovi ti grde auto, malo "razočarenje" od tebe mada ako se tebi sviđa drži ih ;)
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

im-mijo-g2 je napisao(la):
moje mišljenje je to da štopovi ti grde auto, malo "razočarenje" od tebe mada ako se tebi sviđa drži ih ;)

slazem se...
bez konkurencije najruznija opcija na autu koji se cinio kvalitetno zamisljenim
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

jeste ljudi navalili na te stopke, covjeku se svidjaju i pustite to vise, na kraju krajeva sacekajte bolju sliku i neke bolje kadrove
 

187

Član
RE: Golf 4 TeDeI

srdjan014 je napisao(la):
Tih ima na izvoz :D


Ovo su R32/USA štope

R32Taillight.jpg

jojj kako sam ja naletio na ove hella stopke za 140 km nove nikad nisu postavljene na auto..

sto ti rece ko suho zlato su... ja ih trazio prevrnuo bosnu.. na kraju htio kupiti one sa bijelim zmigavcima i blago zatamniti transparentnim sprejom
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

Našao sam ih... samo što čovjek neće da proda bez auta :D

Štopke mi prave problem, izbacuje mi grešku, a to ne praštam... nego, to mi je najmanji problem. Hvala na sugestijama, uvijek volim pročitati i kritiku ;)
Jel' neko vidio kako uživo izgledaju?

Nego, važnije stvari me "muče"...

1.8 T 2002–2006 I4 20V AUQ/AWP 1781 cc 132 kW (179 PS; 177 hp) @ 5500 rpm 235 N·m (173 lb·ft) @ 1950–4700 rpm

Motor ugrađivan u Golf 4, 20jahre edition. Specifikacije gore navedene.

Ima li iko iskustva sa tim motorima? U suštini, kako sam skontao, motor je "nasljednik" AGU motora, samo nešto veći pritisak turbine, i bolje klipnjače.

Sve informacije dobro došle...
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

Bio brzinski upgrade-downgrade sa Lipp-om. Otišao kod Cruel-a, obojica sretni. Bolje mu leži 100 puta



Evo i dvije slučajne kako štopke svijetle... možda ste primjetili, na prodaju su. Potraga se nastavlja za OEM USA štopkama...




Tražeći neke alate po garaži, slučajno iskopam jedne gewinde na koje sam totalno zaboravio... al' sam sliku imao :D



Odnešene su u amortizer servis da se prepakuju i spreme za narednu sezonu (biće na prodaju, imam već jedne)
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

Nešto sitno :D

Dobio sam 2DIN, fabrički iz BMW-a. Kod električara je, radi se na EURO džeku (da se lakše proda haha) i završio carbon folije kako treba... biće slika... ;)
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

Konačno ljetni setup KOMPLETIRAN, stigle i prednje nove gume 215/35zr19 KUMHO KU31.

215/35@9x19" Kumho KU31 (nemam trenutno kvalitetnije slike)




Edit:

Veliko HVALA Ljuboje (felgaš) :cool:
 
Član
RE: Golf 4 TDI, 19" X5 točkovi

To se samo zove "guma" inace veliku svrhu i nema, costo da ne zulja go aluminijum po asfaltu... :lol: :D
 
Član
RE: Golf 4 TDI, 19" X5 točkovi

Ekstra,jos kako fino zvuci ta dimenzija kada se izgovori,ma perfekcija ;)
 
Član
RE: Golf 4 TDI, 19" X5 točkovi

ljepo sam ti rekao da namotas 3 kruga izolirke na felgu, jeftnije je :lol:
 
Član
RE: Golf 4 TDI, 19" X5 točkovi

Danas sam sam sebe usrećio, miran sam do rođendana :p bio je to emotivan trenutak :)

Tačno ću morati kupiti crne izolirke za ubuduće, žuta mi ne ide uz style :D
 
Član
RE: Golf 4 TDI, 19" X5 točkovi

Kad ce biti slike od tog 2 Din cuda ?! :D

Sta je ostalo od one alpine muzike u autu woofer i pojacalo si prodao jel tak ?!
 
Top