Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Član
Stig'o drugi VW u moje ruke (negdje u Septembru :lol: ), pa 'ajd da imam i ja otvorenu garažu...

U pitanju je Golf 4, TDI 74Kw, sasvim standardan autić, samo što je jako dobro očuvan što ga maaalo izdvaja od ostalih. Već sam prevalio 15ak tkm s'njim i zadovoljan sam (potrošnjom :D ) izmjenjao sve moguće i nemoguće čim sam ga kupio, i od tad' samo gorivo sipam. Sitne problemčiće sam prouzrokovao sam čačkanjem po elektronici :D

Da ne dužim...

Ovakav je stigao...



A kako je zima dolazila, stavio nove DUNLOP zimulje na 15ke...



Evo još par sličica



Prvo sam ubacio 2DIN DVD sa navi i svime što ide uz to (KENWOOD), ksenone 6k, i LED osvjetljenje...



Onda sam kupio kompletno novo ozvučenje ALPINE (CarAudio)... tražio sam da sistemi budu TOP, i sad' su mi samo oni u autu... ja srećan :D

 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

Hvala momci... ;)


Kad' je prošla zima, spušten je sportskim amortizerima i oprugama, FK, novo naravno :D bili su i distanceri od 20-25mm sa 15"...




Onda sam jedno vrijeme čekao točkove po mom ukusu, imao Santa Monica 17" i još par kombinacija, ali na kraju ostao na 18" Detroit, polirane...



Kupio smoked štopke, mislio skidat', ali će ostati još neko vrijeme dok mi ne nalete druge koje će biti valjana zamjena :)
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

Dobar, dobar :cool: A posebo LIKE za ozvucenje :icon_smile::cool:
Javi kad budes htio da ti kutiju posaljem za woofer :icon_smile:;)
 
RE: Golf 4 TeDeI

:cool: opazio sam nekoliko fotki na fejsu ;) svidja mi se a i dobro ga dotjerujes :icon_smile:

neka je sa srecom ;)

na ovim 18kama je drugi auto
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

Promače mi jedna "umjetnička" :lol:



Kupio nove i ljetne gume, tako da sam miran sa točkovima do daljnjeg...



Auto sam isključivo kupio za prevoženje od tačke A do tačke B, sve što sam do sad' takoreći upgrade-ovao je otprilike ono što mi je potrebno i što je donekle funkcionalno. Woofer i pojačala izvadio nakon mjesec dana, najviše zbog prostora, a i zbog problema sa strujom. :$
Adi će napraviti neku kutiju za brzinsko IN/OUT u gepek, fali nekad BASS-a :lol:

Moožda (ako prodam amortizere za fine pare) stavim gewinde i još koji cm bliže podu, ali trenutno ne težim ka tome...


Još jednom, hvala na lijepim željama... cijenim :cool:

@zoranic

Bio je svakakav samo ne normalan dok nisam stavio nove gume... sad' je k'o bubica, ne čuje se ništa, a drži jako dobro u kombinaciji sa "sportskim" amortizerima...
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

ti srdjane znas kako treba, i sta valja, tako da se u to niko na forumu ne sumnja, dobar auto, bitno je da te sluzi kako treba, ostalo ces ti lako:cool::cool:
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

Hvala kolega na lijepim riječima ;)

Inače, otkad sam "riješio" GTI-ja, posvetio sam se malo više poslu, pa me nije ni bilo po forumima, ispao sam iz dešavanja totalno :D
Samo sam ovdje predstavio kola, i fino je pročitati komentare u kojima ne vidiš mračnu stranu :lol: (jealousy)
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

Auto je u osnovi jako dobar, sve ovo sto si uradio je primereno i kvalitetno, stopke su se dobro uklopile u koncept, meni se generalno ne dopada taj model al vidim da je to stvar licnog ukusa stoga postujem sve... Odlicno si poslozio multimediju! :cool:

Reci mi molim te, kada si ugradjivao zvucnike u zadnje tapacire jesi li naisao na neku kutiju iza magneta ili je supljina u limu sada kao rezonantna kutija? Planiram da nesto ugradim pozadi pa se malo lomim...
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

Druze golf je extra dugo vremena nisam vidjeo bolju cetvorku nek je sa srecom i puno predjenih kilometara;););)
 
Top