Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

RE: Golf 4 TeDeI

srdjan014 je napisao(la):
Ne ne, to smo odradili na drugi način :) kad se spusti, točak će biti centriran...


Distanceri sa prošle stranice su ploče od 20mm koje se šarafaju ispod nosača motora, a nosači na njih tako da motor bude 20mm DIGNUT, ilitiga 20mm bliže haubi... više i ne može :D

Razlog je naravno (kako neki kažu "ekstremno") spuštanje, tako da će poluosovine, letva i ostali dijelovi koji se "rastežu" biti u što je moguće normalnijem položaju za vožnju. Auto je za svaki dan, tako da sve mora ići svojim redom... ;)

:D ja konto o ovomer se radi :lol:

sad je sve jasno

ma sta drugo da kazem nego uvijek radis nesto iznad svojih ocekivanja :)
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

Drago mi je da vam se 'đaa :D

Evo jedna sličica kako izgleda centralna konzola...nešto mi fali, al' o tom' po tom' :D

untitled-1qqqwe.jpg


I sa jednim od najbržih forumaša :123:




@LSD
Mjenjam ti odma' adresu u telefonu na mali Dubai :lol:
 
RE: Golf 4 TeDeI

da bi uvjerio i sam sebe ponekad moras bit lud 100% svaka cast nemam rijeci radis kako treba kvalitet i sigurnost na prvom mjestu
a ja se sikiro kako uglavit 17-ku 9jota u rally-a svaka cast jos jednom i sretno u nastavku sa sto manje problemcica da projekt ide napred
;)
 
Legend
RE: Golf 4 TeDeI

oh oh , odlicno razmisljanje sa distancom , kod nas se vecina ljudi toga boje i kad spomenem zovu me ludim a struzu i lome kartere :lol:
kako dalje napreduju radovi druze srdjo
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

Dobro je rješenje, ali nije ni jeftino. Meni je TDI auto za svaki dan, prevesti nešto opreme, obići distributere itd... tako da mora biti moguće popeti se na trotoar :D

Trenutno sam u stand-by fazi, iščekujem dijelove sa svih strana, ponajviše gume 215/35... da smontiram to prije zime i "oprobam", da vidim na čemu sam sa rubovima :D


A i "mašina" za širenje rubova je u fazi izrade, okačiću slike kad' završim...;)



@mk2Rallye

Ma sve se može upasati, samo je pitanje volje i finansija... možda malo više volje :D

Tvoj projekat je za svaku pohvalu ;)
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

Konačno mi stigle štope, 20+ dana ih čekam... al' dobro, opravdale su moja očekivanja, zazori nulirani, sve diode rade...

dsc0411.jpg


dsc0416.jpg
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

Ufatiću neki bolji digitalac (slikam telefonom) da dočaram kako izgleda i po noći i po putu :D
 
RE: Golf 4 TeDeI

znam nekad pretjerat sa komentarom al de ziv bio ukini lajsne s branika ili barem ofarbaj u boju auta. ostalo sve drama :cool:
 
Top