Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Član
RE: Golf 4 TeDeI

Distanceri su u pitanju :D

U planu je propisno spuštanje na ovaj setup, tako da sam odlučio motor podići za 20mm. Distanceri su fabrika, montaža sa prvih slobodnih par sati :D
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

Bio sam na telefonu, nisam ni vidio sve postove :)

Ovo su distanceri... dobio ih na poklon od VW-ovca HMD-a iz istočnog Londona (plava mk4 na 19")

golf5_.jpg


$T2eC16d,!%29kE9s4,BL5tBQER-pzKo!~~60_12.JPG


A ovo su diskovi koje očekujem k'o ozeb'o sunce...

$%28KGrHqV,!rME-Y8lhQ+lBPnv%28eCMMg~~60_12.JPG


@Ogi

Bratac, sad' jako teško, kliže "spojka" čim se turbina razvrti :D al' zima je pred vratima, nema potrebe za punim gasom - tako da to rješavam na proljeće kako valja...
 

LSD

Član
RE: Golf 4 TeDeI

drago mi je da si zadovoljan...jbg tu sam i za druge stoza sve sto mogu uciniti...jel znate kako zovu Lukavac drugim imenom...:icon_question: "mali dubai" dakle sto nigdje nema to se moze naci u Lukavcu :cool::cool::cool::cool:

samo naprijed ;);)
 
RE: Golf 4 TeDeI

inace kod vw-a kad se previse spusti centlna rupa nije vise na sredini s rubom zadnjeg tocka povuce se naprijed
pa se s ovim distnacerima to vrati kao i kad nije spusten

nadam se da nisam pogrijesio

2ic9lc6.jpg
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

Ne ne, to smo odradili na drugi način :) kad se spusti, točak će biti centriran...


Distanceri sa prošle stranice su ploče od 20mm koje se šarafaju ispod nosača motora, a nosači na njih tako da motor bude 20mm DIGNUT, ilitiga 20mm bliže haubi... više i ne može :D

Razlog je naravno (kako neki kažu "ekstremno") spuštanje, tako da će poluosovine, letva i ostali dijelovi koji se "rastežu" biti u što je moguće normalnijem položaju za vožnju. Auto je za svaki dan, tako da sve mora ići svojim redom... ;)
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI

svaka tebi cast, pogotovo sto imas muda za sve ovo, kao i to sto dijelis sve sa drugima, poznajem mnoge koji bi si odradili nesto sto drugi nisu ni probali i onda sutili o tome, ti ocigledno nisi takav;)
 
Top