golf 4 TDI nema radnu temperaturu 40,50,60 stepeni ..

golf 4 TDI nema radnu temperaturu 40,50,60 stepeni ..

Moguce da ti se upali ventilator sto hladi motor pri radnoj temperaturi i onda ostane ukupcan i stalno radi pa ti zato tako brzo obara temperaturu, jbg to mi jedino pada napamet, stvarno cudno sta ti se desava
 
Član
termostat,uostalom upali auto 2-5min otvori haubu pregledaj crijeva ona koja idu prema hladnjaku trebaju bit hladna koja idu u kabinu topla
 
Član
ne razumijem se toliko al oba crijeva koja idu na hladnjak kad je auto na leru dostigao 90 stepeni su vrela ne mozes ih drzati kako fino se ugriju....predpostavljam da je to normalno...
 
Početnik
zoranpl je napisao(la):
ne razumijem se toliko al oba crijeva koja idu na hladnjak kad je auto na leru dostigao 90 stepeni su vrela ne mozes ih drzati kako fino se ugriju....predpostavljam da je to normalno...

jes normalno, al na 90, bemu

hladno auto upali i prati, ako se odmah podje grijati voda u hladnjaku, i donje crijevo sto ulazi u hladnjak, otvoren ti je termostat, znaci, neispravan, ili je lose postavljen, moguce da se gumica lose postavila, pa ne dozvoljava da se termostat zatvori...

dok stoji, auto ti se grije prilicno normalno jer nema strujanja zraka koji bi hladio vodu u hladnjaku...cim krenes, voda se hladi i, posto je termostat otvoren, kruzi sistemom i naravno, temperatura pada...
 
Član
reko majstor da ce sutra staviti treci termostat da slucajno nije i ovaj nov neispravan..al cisto sumljam.
 
Početnik
6hn5eq.jpg
 
kod mene je bio isti takav problem znaci postigne 90 i počme se hladit u voznji tj padne na nulu promjenim termostat opet isto.....odem na dijagnostiku čisto radi reda kad tamo senzor rashladne tekućine (ELEKTRONSKI) crko i ne daje točnu temperaturu na sat znacu laserski smo mjerili bilo je 90 al na satu 50 60 nekad i manje i stavio taj senzor neki ga zovu davač temperature i od tada sve ok....dosao me 50 km u jelić auto pozz ako rjesis javi nam do čega je bilo al ovo je kod mene bilo (radi se o golfu 4 tdi)
 
Top