Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
HerrNuki je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
HerrNuki je napisao(la):
sta je to ???? neki usisnik ili??


da

na utrci bi ga postavljao umjesto gljive i isao bi vani umjesto fara

hehe nemoze da mu fali vazduha ;)


nemoze njega nikad faliti jer u cijevi do turba je uvjek vakuum i zrak mora biti dovucen do filtera. falilo bi ga tek kad filter nebi imao dovoljno protocnu moc ili kad bi cijev prema turbini bila preuska.

ono sto je jako vazno u ovome je da je zrak hladan tj. sto hladniji, razlike u snazi tu variraju vise nego sto ljudi inace misle i znaju.

cak i kad direktno nabijas zrak u cijev prema turbu tako sto se kreces sa autom odredjenom brzinom (brze, vise nabija, logicno), i dalje ce u toj cijevi biti vakuum, nemoguce je prirodnim nabijanjem zraka od kretanja nabiti vise nego sto turbina uzima i gura ka motoru.
ali zato na šaltanju postoji dobitak, sigurno je da ce se prije turbo vratiti na full boost (nakon svakog šaltanja) kad ima ovakakv usis, nego kad ti recimo stoji gljiva negdje na mjestu gdje zrak ne udara direkt u nju.
 
Početnik
dadao_style je napisao(la):
repo svaka čast auto je prava zvijer puno sreće i da što prije izađeš na race


hvala

uskoro ce sigurno biti spreman za race u svakom slucaju, ali radim sve zivo da to bude do Sarajeva sada.

danas mi je tokar zavrsio neke stvari

sutra idem u garazu izmjenjat po podvozju nekih dijelova i pregledati sve ostalo i postelati si raspon

pokusat cu onda organizirati mapiranje za iduci tjedan
 
Član
pusti auto kako ZuB :D hehehe... jel prestao... ili moramo zivac (lambda sondu istog) prevariti s zivcem nekog drugoga zuba. ??? hehehe... ajde imas MegaSquirt nije ti tesko...

salu na stranu... za auto nemam komenta slike govore sve, vlasniku skidam kapu.
 
Početnik
tepSIJA je napisao(la):
pusti auto kako ZuB :D hehehe... jel prestao... ili moramo zivac (lambda sondu istog) prevariti s zivcem nekog drugoga zuba. ??? hehehe... ajde imas MegaSquirt nije ti tesko...

salu na stranu... za auto nemam komenta slike govore sve, vlasniku skidam kapu.


sta ces prespajat, pa nemam ga vise :D

ok sam sad, prekjucer mi izvadili konce i to je to

nazalost izgleda da ga necemo mapirati do SR Sarajevo, Mitja ne moze doci na vrijeme. a ja sam auto pripremio da se radi. krivo mi je ali nemogu promjenit bas nista
 
Član
Repo sretno... Golf je lani išao dobro... ove godine će valjda bolje :)

Obavijesti ako se šta novo dešavalo ;)

pozz.
 
Početnik
antrax je napisao(la):
Repo sretno... Golf je lani išao dobro... ove godine će valjda bolje :)

Obavijesti ako se šta novo dešavalo ;)

pozz.


pa trebao bi ici bolje : - )

ne desava se nista posebno, odradio sam vecinu sitnica koje sam trebao, auto stoji i ceka na mapiranje. ja i Mitja smo se trebali sastati u nedelju da pocnemo ali po svoj prilici cemo morati odgoditi dok ne prestane kisa
 
Početnik
golf je veceras upaljen na Megasquirtu. sutra imamo srediti jos koju sitnicu, i mapirati dok ne zavrsimo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top