Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e za ovaj projekat stvarno nemam rjeci vidi se da je ulozeno jako puno truda novca a to sve ne ide bez velike ljubavi

stvarno svaka cast za majstora kada se usudis sve ovo poceti
sve najbolje u nastavku radova a i trkama ako planiras voziti koju

izvjestavaj nas PLZ
 
Početnik
gaga je napisao(la):
kolko je tesko sad ovo auto, i koliko ima konja...


ovaj motor, s ovim komponentama (ovaj turbo, IC, bregaste) na 2 bar (gdje cu ga vjerovatno namjestiti) bi trebao dati oko 450ks

nitro ce mozda biti u opciji nekad kasnije

tezinu ne znam precizno, konto sam ga otici izvagati, ima u jednoj firmi pokraj mostara vaga (koliko tocna to ne znam). serijski ovaj model bi trebao imati 1085kg. ako je to tocno, kad okoprilike oduzmem sto sam inace skino iz auta, i ono sto se dodalo, i zamjenilo, trebao bi imati oko 1120 - 1130 kg (sa sicevima unutra).

Hota kaze da je njegova lancia izvagana, onakva kakva je kad se utrkuje, 1260kg.
 
Legend
druze, ne znam sta bi prije rekao.. vidio sam te u mostaru, i ne izgledas mi normalan nimalo da se odmah razumijemo, a ni djela ti bas nisu razumna hahaha :D, salim se, svaka cast za sve sto si uradio na autu do sada, fakat ne mogu vjerovat..

mogal si sebi uzeti veyrona do sada heheh :D

pozz i sretno !
 
Početnik
za sadasnje HR standarde ovo nije vise nista posebno. vec ima dosta auta (motora i pogona) nabrijanih na slican nacin. ima ih i kvalitetnijih i jacih. pogotovo oni kojima Hic nabavlja dijelove (meni prodao klipove i sarafe glave), vodi radove i slaze, i mapira aute. a od ove godine ima i sve vise pojedinaca koji si sami slazu strasne projekte kovanih/standalone/sa velikim turbom motora
 
Početnik
danas sam odradio jos neke bitne stvari koje mi trebaju. nije mi digitalna kamera tu trenutno pa kad je dobijem nazad poslikam i opisem. kao i sve ostalo sto cu narednih dana, najvise je ostalo nekih sitnica, i pripremit onda auto za mapiranje

ako se nista ne ukomplikuje onda na mapiranju i ako ne bude padala kisa non-stop (a ove godine vlada neki vremenski poremecaj tako da neznam vise nista) postoji sansa da dodjem voziti SR Sarajevo. radim sve to mogu ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top