GarminXT Mobile for Symbian S60

GarminXT Mobile for Symbian S60

malo sam pobjega van, pa nisam link stavio, uglavnom popravljen link na prvoj strani za Garmin + adria route, u medjuvremenu sredim i za mapu Evrope 2011 ;);)
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
malo sam pobjega van, pa nisam link stavio, uglavnom popravljen link na prvoj strani za Garmin + adria route, u medjuvremenu sredim i za mapu Evrope 2011 ;);)

Svaka cast ;);) ja temu nisam ni primjetio do sad pa da i ja pokusam
 
Član
evo ja uzeo E66 nokiu, provjerio sam, kod nje je ovaj symbian software, sada cu pokusati da odradim ovu instalaciju, taman imam jednu memorijsku viska, pa cu je formatirat i da pokusam
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
Moze li ova navigacija na htc tattoo?

zavisi koji os koristi ;)


ako je symbian moze, ako nije ne, mora drugi

ne moze on ima android;) BTW zenedom znas li kako da hakiram se satio sry na off-u,znam da moze preko hellox al nemogu dobiti njegov certifikat jer trazi da im platim,a kineski ne znam:D znas li imal koji drugi nacin
 
Legend
mahe007 je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
Moze li ova navigacija na htc tattoo?

zavisi koji os koristi ;)


ako je symbian moze, ako nije ne, mora drugi

ne moze on ima android;) BTW zenedom znas li kako da hakiram se satio sry na off-u,znam da moze preko hellox al nemogu dobiti njegov certifikat jer trazi da im platim,a kineski ne znam:D znas li imal koji drugi nacin

Hello OX2 skini i instaliraj;)
 
Član
prvo da se zahvalim na ovome clanu zen_3dom i da pitam, imam hp ipaq hx4700 na kojem je windows mobile 2003 dali je moguce na njega instalirati ovaj Garmin ili ako ima neki OS koji moze na ovaj HP molim preporuku..
hvalaa
 
moze garmin ali ne ovaj mobile xt vec verzija za windows mobile uredjaje, instalirao sam vec par komada i rade bez problema ;)
 
Top