GarminXT Mobile for Symbian S60

GarminXT Mobile for Symbian S60

Član
ja sam pokusao juce da instaliram ali nisam uspio, mislim instalirao sam, ali neke stvari vjerovatno nisam dobro odradio, upalim navigaciju, vidim samo tacku svoje pozicije, nista drugo mi nije dostupno, morat cu nesto drugo da pokusam, sinoc do 2 sam pokusavao, na kraju ostavim od muke:lol:
 
Član
ArminM je napisao(la):
ja sam pokusao juce da instaliram ali nisam uspio, mislim instalirao sam, ali neke stvari vjerovatno nisam dobro odradio, upalim navigaciju, vidim samo tacku svoje pozicije, nista drugo mi nije dostupno, morat cu nesto drugo da pokusam, sinoc do 2 sam pokusavao, na kraju ostavim od muke:lol:

pa jesili ga ostavio da nadje satelite,moras najmanje 3 satelita naci
 
Član
ja mozda nisam dobar postupak odradio, ja sam ubacio karticu u mobitel, spojio preko usb kabla na racunar, formatirao karticu, a zatim ono sto je zenedom rekao raspakovao na karticu. Poslije toga sam otpojio usb kabl i na telefonu nasao garmin i poceo instalaciju, kad se zavrsila instalacija tu sam zapeo, dalje sam sve nesto napamet radio, nidje veze s vezom:icon_biggrin:
nisam ja prije koristio te navigacije na telefonu, pa mozda zbog toga i ne znam kako ide
 
armine nisi otkljucao mape, zato nisi nista ni vidio osim svoje tacke,,,,

kada zavrsis sa raspakivanjem, moras krekovati mape da bi ih vidio, a ima postupak kako, ides na podesavanjima garmina ono view info i nadjes ID kartice, to uneses u Garmin Key Generator i izaberes dole Custom Map, uneses broj mape koju hoces otljucati, generises kljuc i to kopiras nazad na telefon unutar onog sw fajla za otklucavanje mape, i to je to ;)
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
armine nisi otkljucao mape, zato nisi nista ni vidio osim svoje tacke,,,,

kada zavrsis sa raspakivanjem, moras krekovati mape da bi ih vidio, a ima postupak kako, ides na podesavanjima garmina ono view info i nadjes ID kartice, to uneses u Garmin Key Generator i izaberes dole Custom Map, uneses broj mape koju hoces otljucati, generises kljuc i to kopiras nazad na telefon unutar onog sw fajla za otklucavanje mape, i to je to ;)

pokusat cu buraz, juce sam se bas fino nanervirao oko toga, dok skupim malo zivaca pokusam opet ovo sto si rekao.Hvala velika na pomoci;)
 
Član
E dobra ova tema...:cool: jel moze kako na ovo smece da se ubaci ova navigacija,ili mozel bilo koja da se ubaci
http://www.gsmarena.com/lg_ku990_viewty-2070.php

;)
 
Član
Sve sam odradio po prvom postu i nema nikakvih problem, malo je duže tražio prvi put satelite,
mobitel je nokia 5800,
e sad me zanima gdje mogu naći mape Dubaija?
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
mozes ti ubaciti navigaciju ali koristiti externi GPS modul preko bluetooth-a

Nemogu ja prijatelju nikako da otvorim instalaciski dio Garmina,kao nepodrzan format.....A evo sad sam probao na nokia N95,odradilo instalaciju,ali kad krenem otvoriti ikonu garmina,pocne kao ucitavati i samo se vrati na pocetak :icon_confused: do cega je
 
Top