Fudbal, košarka i ostali sportovi

Fudbal, košarka i ostali sportovi

Član
I ovde sve kriticari,pa dzeko se izborio za penal,bio je usamljen u vrhu napada,nijedan napadac ne moze igrat sam protiv 3,4...odigrao je jako solidno...:icon_evil:
 
slucajno otvori ovu temu i kad sam procitao par postova, odmah sam se sjetio zbog cega ne volim toliko ove kolektivne sportove. sve kriticari i strucnjaci

evo rjesenja za nasu kosarkasku reprezentaciju :D
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=a3Ew-Fh739k[/video]
 
Član
hahah juce sam gledo ovaj klip, piso se :D btw, sto se tice dzeke, on je svoje odradio, ne mora napadac uvijek dati go, nekad je dovoljno skrenuti paznju odbrambenih na sebe i stvoriti priliku drugima da zabiju, sto se u petak i dogodilo. sto se one utakmice tice, ja vala nikome ne mogu nikakvu kritiku uputiti, osim sto bih ja vise volio begovica na golu, al et...
 
Član
Sad će Hrvati imati milion izgovora kao i obično kad god izgube svi sem njih su krivi povrede, sudije i sl. :lol: Odlična igra s obzirom da Hrvati imaju dvije odlične klasične petice a mi ni jednu pravu odlično ;)
 
Član
Dobra tekma, dobar rezultat.. Teletović standardno dobar, ali kad Domercant poče davati trice, ne mogu Hrvati da vjeruju više :D Nek je i nas malo krenulo u ovim sportovima
 
Član
krenuli nas skokovi i odma se vidi na rezultatu, posle one sramote od Finske nisu Hrvati ocekivali da mozemo ovako dobro odigrati
al Domercant ludjak sve ubaci :lol::cool:
 
Član
jos da imamo kakvog dobrog centra... :icon_biggrin: da su juce igrali odbranu u pola ko danas, sad bi mi slavili prolazak u narednu rundu, al et, nadam se da ce nam sutra makedonci malo progledat kroz prste, ipak su oni osigurali prolazak dalje :cool:


hahah odma pocele zajebancije, neko na fb-u napravio ono za lajkanje pod nazivom

Nama Hrvati 7 poena na Euroviziji, a mi smo prave komšije, Mi njima 12 u košarci :D
 
Član
Svaka cast, igrao sam keca na tiketu :) Bosna ima solidnu reprezentaciju, mozda i najbolju do sad;) P.S. Jedina moja zamerka je sto vidim da crnci igraju za Hrvatsku, Bosnu, Crnu Goru, Makedoniju...kao da nije reprezentacija nego tim pa ko ce koga da kupi .
 
Član
a crnci su svuda sada, pocevsi od spotova gdje sviraju harmoniku, do sporta :D nego sutra svi ponjet po 2marke i idemo u makarsku da slavimo :D
 
Top