Fudbal, košarka i ostali sportovi

Fudbal, košarka i ostali sportovi

Član
I ja sam lično protiv toga reprezentacija gubi smisao i sve više liči na klub...ista priča je sa Brazilcima u fudbalu...mada od ova četiri amera hrvatski je ubjedjlivo najlošiji i najanonimniji i sigurno bi bolje bilo da je tu neki mladi momak sticao iskustvo a ne amer nabijao cijenu ;)
 
Član
U Srbiji nece igrati sigurno to znam, a druge reprezentacije ne mogu da razumem, kvare neki ugled bez velikog razloga, jer svi imaju dobrih potencijala na tim pozicijama (osim mozda Makedonije) koju u neku ruku i da razumem McCaleb je stvarno mocan igrac postao jos od partizana.
 
Član
nisam gledao kosarku , ima li ko link da pogledam, ili samo highlight:icon_question:

a reci da se dzeko ne trudi je smijesno...ljudi na covjeku je bila cijela odbrana bjelorusije , po stranama sve supljo, covjek je izborio penal, da je taj gol bitan mogao ga je i on sutirati , o cemu to vi :icon_question:
a naravno kad igramo s jednim spicem da ce tako i biti, osim ako ne dobije korisnu loptu sa strane ...a realni da budemo nemamo mi takve igrace kao city da dzekson dobije 4-5 lopti na tanjiru ;)

i usput da se dotaknem tih crnaca u timovima, to nije nista strano, ima i naturalizovanih bjelaca u nekim ekipama...samo smatram da to mogu biti samo vrhunski igraci , a ne prosjecni sto je cesto slucaj...
 
jbg, drugo je srbija, a drugo smo mi. srbi imaju prejake igrace i ne trebaju im ovi crni :D a vidi ocaja od ostalih ex-yu repr. jbg
sabitova takvita je veceras uspjela! :D
unled1ui.jpg
 
Član
Sad odgledao snimak utakmice, onaj Domercant stvarno nije normalan, svaka cast momcima, Teletovic odlican :cool::cool::cool:
 
Član
ovo za dzeku, da se ne trudi... pa mozda ne gine bas, normalno da ce se cuvat radi ozljeda i sl... al opet i da ne "trci", uvijek su odbrambeni na njega skoncentrisani, ostavljajuci prostor nekom drugom, jos da mi imamo nekog "xavija, iniestu" da spremaju dzeki a ovaj zabija, e gdje bi na kraj bio :D ... :icon_rolleyes:
 
Član
Limpi je napisao(la):
ovo za dzeku, da se ne trudi... pa mozda ne gine bas, normalno da ce se cuvat radi ozljeda i sl... al opet i da ne "trci", uvijek su odbrambeni na njega skoncentrisani, ostavljajuci prostor nekom drugom, jos da mi imamo nekog "xavija, iniestu" da spremaju dzeki a ovaj zabija, e gdje bi na kraj bio :D ... :icon_rolleyes:

ne moze se ni ocekivati da igra na istom nivou u klubu i reprezentaciji, on u city-u ima jednog nasrija, silvu, koji ga sluze loptama, koji su vrsni tehnicari i stalno mu stvaraju priliku za go
u reprezentaciji je prica drugacija, tu se sam mora izboriti za poziciju za gol,. a s obzirom da je najskuplji i najopasniji igrac reprezentacije dobro ikako dobije loptu;)
 
Top