Fudbal, košarka i ostali sportovi

Fudbal, košarka i ostali sportovi

A DA ME VIDI BABOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

<iframe width="420" height="345" src="http://www.youtube.com/embed/dSEV5ZS629k" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
strasna igra Dzeke, iz utakmice u utakmicu pokazuje svoj kvalitet
a nek je i dokazao onim supcima sto su ga prozivali da ipak vrijedi para koje su dali za njega

mada mogao je on davno pocet zabijat, samo mu trebaju dodavat loptu :D
 
Član
reakcija riberia kad je vidio da je man city s njima u grupi u LP :lol:

<iframe width="560" height="345" src="http://www.youtube.com/embed/Ht7Kf7eCzE4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
Repka pobijedila Bjelorusiju zasluženo, Zahirović jedan od najboljih na terenu..

U inat dušmanima.. BIH :cool:
 
Član
odigrali zacudjujuce zrelo :D nadam se da ce susicu doci iz guzice u galvu pa staviti u utorak begovica na gol. ipak nece biti spahica, pa ce mozda i napraviti koju priliku...
bez misimovica ova reprezentacija puno bolje izgleda. jos dok se vedo vrati, da se malo dzeko rastereti,dobro ce to izgledat. medunjanin igracina, nije on dzaba igrao za mladu holandsku repku i bio jedan od najboljih tamo...
 
Član
Cuj dzeku rasteretit... nidje veze. Vidjeli smo sinoc da i bez tog igraca mozemo igrat... nigdje ga nije bilo, a drugo je to sto je Spaho na svaki njegov kontakt s loptom svrsavo.
 
Član
Ni ja ne kontam što svi sada opet hvale Džeku i navode kao neke prednosti, onako bio solidan, zasrao par prilika koje je mogao bolje riješiti, ništa posebno.. Ne postoji nijedan napadač na svijetu koji daje gol na svakoj utakmici...
 
Član
ne kontam damire sta ti nije jasno sa "rasterecivanjem dzeke"?? kad god je igrao kao jedini napadac, bilo u city ili reprezentaciji, skoro da nista nije uspio uraditi, jer ga uhvate 2 stopera i onda da si ne znam ti ko, tesko da mozes sta postici. uporedi njegove igre kad je igrao u city-u kao jedini spic i sa nekim u tandemu, pa ce ti sve biti jasno... ;)
 
Član
Dzeko je odradio sve sto je trebao uraditi na ovoj utakmici, prepali se njegova 4 gola za City, posvetili mu posebnu paznju (skuplji je sam od njihove ekipe) dok su nasi drugi zabili golove i to je to
izborio i penal, mada je mogao i par puta sutat prije nego zakomplikuje
 
Član
Ma covjek jednostavno se ne forsira , zasto bi letio za loptom da se povrijedi i kud je stigo , ovako laganice trckara da odradi sto mora i to je to . Kod kuce ocekujem 3 komada da im roknemo . :cool:
 
Član
RS6Avant je napisao(la):
Ma covjek jednostavno se ne forsira , zasto bi letio za loptom da se povrijedi i kud je stigo , ovako laganice trckara da odradi sto mora i to je to . Kod kuce ocekujem 3 komada da im roknemo . :cool:


I tako je uvijek kad igra za reprezentaciju...
 
Član
pa semma nije ni prvi ni zadnji
sjeti se Salihamidzica, ne znam koliko si pratio u njegovo vrijeme utakmice Bayerna i reprezentacije (posto ja navijam za Bayern i za repku naravno)
 
Član
kavaz je napisao(la):
pa semma nije ni prvi ni zadnji
sjeti se Salihamidzica, ne znam koliko si pratio u njegovo vrijeme utakmice Bayerna i reprezentacije (posto ja navijam za Bayern i za repku naravno)
Takodje sam navijac Bayerna, i pratio sam Salihamidzica naravno.. Saigrace (u reprezentaciji) koje je imao Salihamidzic i koje ima Dzeko sad ne mozemo ni porediti..Moje misljenje je da ne daje ni 50% u reprezentaciji od onog sto bez sumnje zna i umije, i zato ga ne volim da mi je iz oka ispao--
 
Član
zato je meni bajramovic najdrazi igrac koji je ikad igrao za repku. od ovih danasnjih medunjanin i vedo. vedo ne zabija ko dzeko, cesto i pogrijesi, ali lik u svakoj utakmici gine za svaku loptu, zato ga susic toliko i cijeni...
 
Top