Fudbal, košarka i ostali sportovi

Fudbal, košarka i ostali sportovi

Član
kavaz je napisao(la):
ma zajeb'te to, navodno Susic pozvao Begovica u repku :cool:

vidjecemo kad izadje spisak. navodno begovic reko da ce popricat sa susicem, da vidi kakve planove ima za njega, ako misli da mu sjedi na klupi, nema potrebe ni da ga zove. sad koliko je istina...

nadam se da ce braniti, svaka cast hasagicu, al dosta mi je njegovih driblinga i kikseva u kljucnim trenucima utakmice... :D
 
Član
sarajevo-velez 1:1 , odlicna utakmica, kao navijac veleza mogu reci da prvi put nakon 7-8 godina imam zelju da pogledam uzivo neku utakmicu premier lige. Otvoreno se igralo nonstop,i mislim da je na kraju realan rezultat.
 
Član
tako i treba kad su cuvali rezultat na svom terenu, mada 2 100%-tne prilike fulase u drugom. onda dodje kazna. btw, poslije sarajeva mi je od domacih velez najdrazi, dole mi jaran igra :D
 
Član
Dobar je Velež ove godine, na prijateljskim utakmicama u Francuskoj je pokazao..

Nas je malo euforija uhvatila, pobijedili novog premijerligaša u gostima i pomislili titula je naša :D Ali mislim dok Plišek sve posloži i uigra, ove godine će biti gusto u vrhu !
 
Član
Ima nas znaci koji pratimo nas fudbal:D

Bio sam na tekmi... i mislim da je ovo Plisekov poraz, stavio je na nekim pozicijama pogresne igrace...
nadamo se da ce uvidjet svoje greske i da cemo iz Lukavice odnjet sva 3 boda:cool:
 
Član
Susic objavio spisak za Bjelorusiju

Kenan Hasagić (Istanbul BB), Asmir Begović (Stoke), Asmir Avdukić (Borac),
Boris Pandža (Mechelen), Saša Papac (Glasgow Rangers), Emir Spahić (Sevilla), Adnan Mravac (Mattersburg), Mensur Mujdža (Freiburg), Muhamed Bešić (Hamburger SV),
Miralem Pjanić (Lyon), Sejad Salihović (Hoffenheim), Elvir Rahimić (CSKA Moskva), Zvjezdan Misimović (Dinamo Moskva), Adnan Zahirović (Spartak Nalchik), Haris Medunjanin (Maccabi Tel Aviv), Senad Lulić (Lazio), Semir Štilić (Lech Poznan), Darko Maletić (Aktobe), Senijad Ibričić (Lokomotiv),
Edin Džeko (Manchester City), Zlatan Muslimović (bez kluba), Ermin Zec (Genclebirigli).
 
Član
Schumi je napisao(la):
Dobar je Velež ove godine, na prijateljskim utakmicama u Francuskoj je pokazao..

Nas je malo euforija uhvatila, pobijedili novog premijerligaša u gostima i pomislili titula je naša :D Ali mislim dok Plišek sve posloži i uigra, ove godine će biti gusto u vrhu !

ma nema sanse sve dok je Amar tu :cool:

ps:sta je sve pitari na forumu :icon_biggrin:
 
Član
Halo Amare, šta bi sinoć :D :D :D

Sarajevo uzelo Slaviju u gostima sa 4 komada i zasluženo je na čelu :cool:
 
Član
Nije vise zanimljivo jbg da stalno pobjedujemo :icon_biggrin:

A stvarno je ono sinoc jedna od bolji utakmica Sarajeva,Pliseni zna posao :cool:
 
Član
nisu dzaba svabe odavno u vrhu svjetskog fudbala, tehnicari nikakvi, takticari nikakvi, al zato trci i samo trci :icon_biggrin:
 
Top