Fudbal, košarka i ostali sportovi

Fudbal, košarka i ostali sportovi

Član
Smijesan si zuka... prvo nas u tebinju pokradu tako sto nam 2 cista gola ponistise... pa prosle subote nam jedan poniste protitv listice... jbg nezmozes i protitv igraca, sudija i protitv drzave...
 
Član
Propao transfer

Potpredsjednik švicarskog Siona razočaran igrom Kojaševića
Na utakmici gradskih rivala Željezničara i Sarajeva u društvu Marka Topića, nekadašnjeg bh. reprezentativca i Admira Smajića, prisustvovao je potpredsjednik švicarskog Siona.

Kako smo uspjeli saznati bili su izuzetno zainteresovani za usluge Damira Kojaševića, veznjaka bordo tima.

Ipak, razočarani su napustili Grbavicu. Naime, nakon loše izvedbe Crnogorca Švicarci su odustali od transfera.

Kako nam je potvrdio Marko Topić čelnici Siona bili su spremni platiti odštetu od 500 hiljada eura. To bi bio jedan od najvećih transefara u bh. prvanstvu, ali od toga neće biti ništa.

Da podsjetimo, Željezničar je pobijedio Sarajevo rezultatom 1:0. :lol:
 
Član
Ma ko će ozbiljan kupiti bilo kakvog igrača kod nas kad vidi kako sve to izgleda na terenu. Da je ne znam koja igračina, kad mu je 90% protivnika nezainteresovano da ga ''prati'' on nema šta pokazati. Smiješna liga do bola. I kao ''derbi''.... hahaha.

+ kad sam vidio ko je sve na utakmicu došao... kako danas izgleda većina ''navijača''... Bože pomozi.
 
Član
ma derbi smijesan bio. hajd sto je sarajevo prelose odigralo, nego i zeljo katastrofa. u prvom poluvremenu nisu imali suta na go. u drugom kad se sarajevo malo ko otvorilo, onda su napravili nekoliko dobrih akcija ali i to sto je zeljo uradio, uradili su iz razloga jer je sarajevo prelose odigralo, nisu se mogli sastaviti, a ne zato jer je zeljo bio dobar.

sve u svemu, smijesno. po ko zna koji put, od najavljivanog spektakla na terenu (mislim na igru) opet corak. a sta drugo i ocekivat od fildzan lige?!?
 
Član
IMG_8027.jpg







6a00d8341ca53353ef011571fa04ef970b-800wi
 
Član
sport klub

a ako nemas SK, ima ovdje linkova za stream, nezz koji ce raditi :icon_biggrin:

http://galeb.tv/index.php?/livestream.html
 
Top