Fudbal, košarka i ostali sportovi

Fudbal, košarka i ostali sportovi

Član
Nije ni njemu lako ko će od 33 ekstra igrača probrati ko igra :lol: Svake godine kupuju nove a slabo prodaju...
 
Član
a ja spanskog fudbala i ciganije, ne moze "clasico" bez frke i kartona :lol: kojom samo brzinom valdez dolijece sa gola to je nevjerovarno, cim se zakuha tu je u prvom redu :lol:

a kod reala sve igracine, huja ih uhvati pa pocnu silit i kipit... mada i nadigrali su barcu, a ovi nekako dadnu go, smire se, zabije real izjednaci, barca prebaci u vecu brzinu i go visi u zraku, casiljas obicno spasi barem jedan komad... a messi ko zvrk...
 
pao sam sa stolice kad sam vidio ovog brku :lol: :lol: kako covjek kulerski posmatra desavanja :lol:
scaled.php
 
Član
ma uvijek bude havarije kad su real i barca u pitanju. ta "nabijenost atmosfere" i cini el clasico jedinstvenim. a sto se tice valdeza standardno njegovo. al sam se ismijao murinju, ma king nema dalje :D
 
Član
Schumi je napisao(la):
A kako bi volio onog malog ružnog Ozila provući kroz šake, ONO se nešta kočoperi :D

ozil je jedan od fer i postenih igraca, nikad nije nasrnuo na nekog. a ako si pratio malo po netu, mogao si vidjeti sta je bilo sa villom ;) normalno da nece presutiti kad mu neko vrijedja vjeru i to u ramazanu. al necemo o toj temi...


btw, izgleda da cemo dobiti jos jednog bosanca u Premier ligi, Ibisevic prelazi u Blackburn :cool:
 
Top