Ford Focus by Ervix

Ford Focus by Ervix

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ispeglas gepek
oces da ides na clean style
i onda stavis ovaj luster na krov
:(

ne znam sta da ti kazem

izgleda mi kao da se islo da se sto vise stvari promjeni nego sto je fabrikom uradjeno.. skontaj se koji stil oces i kako oces da ti auto izgleda pa onda kupuj stvari :)
 
Član
hm....

pa mozda ta hauba nije ni tako lose odradena,da nema ovih ukrasa okolo ili sto neko rece LUSTERA

ma nezabrinjavaj se ti puno nasim komentarima..sto ljudi sto misljena

:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:


mozda da mu stavis neke lijepe fele bio bi mrak...
 
JD. je napisao(la):
prvi put da vidim auto na kojem ispeglani gepek nenormalno ruzno izgleda, trebao si ostaviti bar mjesto za tablicu da malo "razbijes" tu ogromnu plohu...


a sto se tice ostatka auta, u sredjivanju auta ne vrijedi ona "bolje ista nego nista", koji god da pravac furas ;)

spojler krovni je presmijesan... ove okvire sa stopki skini i uzmi neke stopke bolje, prednji lip isto nista specijalno a nije ni ofarban u istu boju. umjesto sto si farbao mrezice u prednjem braniku, trebao si ofarbati lajsne i steke na vratima

unutra si ga bas nadzidzao, pogotovo skidaj ovo sa volana...

focus je super auto, i bas se da srediti, al ovo se meni nikako ne svidja

sretno dalje ;) valjda ces nabaciti neke jebene felge, da bar malo ublaze ove plastike...

jel mozda ovo ta jebeno dobra felga:)
 
Član
Ervix_focus je napisao(la):
JD. je napisao(la):
prvi put da vidim auto na kojem ispeglani gepek nenormalno ruzno izgleda, trebao si ostaviti bar mjesto za tablicu da malo "razbijes" tu ogromnu plohu...


a sto se tice ostatka auta, u sredjivanju auta ne vrijedi ona "bolje ista nego nista", koji god da pravac furas ;)

spojler krovni je presmijesan... ove okvire sa stopki skini i uzmi neke stopke bolje, prednji lip isto nista specijalno a nije ni ofarban u istu boju. umjesto sto si farbao mrezice u prednjem braniku, trebao si ofarbati lajsne i steke na vratima

unutra si ga bas nadzidzao, pogotovo skidaj ovo sa volana...

focus je super auto, i bas se da srediti, al ovo se meni nikako ne svidja

sretno dalje ;) valjda ces nabaciti neke jebene felge, da bar malo ublaze ove plastike...

jel mozda ovo ta jebeno dobra felga:)

definitivno nije:icon_eek:...zali boze kesha sto si ulozio na ovo auto...ocigledno...ukus ti nije bas jaca strana...moram sa malo osvrnut na onu karambolku sto si narucio mozda je i dosla vec..podavno je to bilo...jos nju kad i ako stavis...definitivno ce da bude naj nadzidzaniji fokus koji sam ikad vidio...i ove neonkice sto si ih naredo ko po bozicnoj jelkici...nidje veze...unutra da ne spominjem ona slova "ervix" i neke budalastine po volanu...presmjesno...sorry sto sam ovako otvoren ali jednostavno je tako...pozz
 
nodiash je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
JD. je napisao(la):
prvi put da vidim auto na kojem ispeglani gepek nenormalno ruzno izgleda, trebao si ostaviti bar mjesto za tablicu da malo "razbijes" tu ogromnu plohu...


a sto se tice ostatka auta, u sredjivanju auta ne vrijedi ona "bolje ista nego nista", koji god da pravac furas ;)

spojler krovni je presmijesan... ove okvire sa stopki skini i uzmi neke stopke bolje, prednji lip isto nista specijalno a nije ni ofarban u istu boju. umjesto sto si farbao mrezice u prednjem braniku, trebao si ofarbati lajsne i steke na vratima

unutra si ga bas nadzidzao, pogotovo skidaj ovo sa volana...

focus je super auto, i bas se da srediti, al ovo se meni nikako ne svidja

sretno dalje ;) valjda ces nabaciti neke jebene felge, da bar malo ublaze ove plastike...

jel mozda ovo ta jebeno dobra felga:)

definitivno nije:icon_eek:...zali boze kesha sto si ulozio na ovo auto...ocigledno...ukus ti nije bas jaca strana...moram sa malo osvrnut na onu karambolku sto si narucio mozda je i dosla vec..podavno je to bilo...jos nju kad i ako stavis...definitivno ce da bude naj nadzidzaniji fokus koji sam ikad vidio...i ove neonkice sto si ih naredo ko po bozicnoj jelkici...nidje veze...unutra da ne spominjem ona slova "ervix" i neke budalastine po volanu...presmjesno...sorry sto sam ovako otvoren ali jednostavno je tako...pozz

ovo se zove ljubomora;)
 
sry drug vidio sam ovo auto i na rejsu cini mi se u zivinicama auto je bruka ziva nema nista na njemu da mi se svidja nadjidjano da bog sacuva pocev od detalja unutra do vanjskih djidja...ja bi ti predlozio ko prijatelju uzmi se dobre sjekire onako neke malo vece i prvo rascuniraj to sta si stavio i onda se dobro posavjetuj s nekim (mada ne vjerujem da ce to pomoc) da uradis auto kako treba jer ovo je po meni selo zestoko, nhf sve u cilju poboljsanja....
 
Član
jasta je jarane...procitaj sve komentare na temi pa skontaj koliko je samo ljudi ljubomorno na taj tvoj cirkus od auta....sorry na OT..nebih nista vise komentarisao...pozzz
 
Član
Focus je sam po sebi strava auto :icon_smile: , prva dva tri dijela su bila super dok nisi stavio onaj spojler na krov hehe ko rozi vragu mu stoji, mislim znam da si mnogo platio te stvari ali kako vidim iz mnogih komentara većina bi za tu lovu odradila mogo boljih stvari i još bi im ostalo ;) , ali u svakom slučaju ti ga odrađuješ sebi pa ako se to tebi dopada moj komentar je :lol::lol: no comment :icon_smile::icon_smile:
 
Član
uunutrasnjost sredi malo,
vise mi se svidjaao dok nisi sa gepeka skino tablicu
al nea veze furas svoj fazon libo te ba :)
 
Član
Ervix_focus je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
jasta je jarane...procitaj sve komentare na temi pa skontaj koliko je samo ljudi ljubomorno na taj tvoj cirkus od auta....sorry na OT..nebih nista vise komentarisao...pozzz

ma uredu je;)

suocavanje sa istinom je tesko :D

valja sebi priznati... da si se zajebo....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top