Ford Focus by Ervix

Ford Focus by Ervix

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
auto je vec sad odlican,slazem se za krovni spoiler da malo strsi,kakav bolji nadi.nek je sasrecom da sluzi

PS.a gdje si nabavio roofscops
 
Član
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
nidje veze ti je auto znas stoooooooo

oces da ti ja kazem sto jeli mangup ato ti je bezze jer jer
jer jer jer
NIJE MOJ HHEHHAHAHAHAHAHAHA
E SUPER TI JE AUTIC I DE MI RECI KOLIKO BI PARA PRODAO TU KARAMBOLKU STO TI JE SADA NA FORDU SVIJA MI SE ALI DA NIJE PREVISE PARA JER JA MORAM DOCI IZ VITEZA U TUZLU PA ETO
HEHEHEHEHHE


NEKA JE SASRECOM I ONA NOVA KARAMBOLKA CE BITI STRAVA I UZAS
 
Član
Lijep focus pravo. Puno je truda i novca ulozeno, jest da nije sve po mom ukusu al svak cast za ulozeni trud.
 
N

nenad

Jel ovo Focus sto je cesto kod Ese u servisu i ispred Super bloka?
 
Član
Svaka cast!!
Vozilica je slozena bas po "pravilniku" iako nije po mom ukusu, al dobro ispao
 
Član
Znachi Ford mashina , Saso Mange :D (Shala)

Prednja karambolka je puno ljepsha ta sto ti je sad na autu , a taj krovni spojler je FUJ (To ti iskreno kazem )

Gepek super uradjen ...
 
Legend
evo ovako
.. ja nisam ljubitelj ovog RADIKALNOG tuninga (plasticarenja) ali kad to vec radis, onda trebas imati ideje odmah na startu..

lijepo si ga poceo sredjivati, i mozda si trebao stati negdje kada si uradio ove dodatke na karambolku..

samo ga jos spustitit i to je to..
 
Član
Super izgleda, dobru mjuzu imash...jedina zamjerka na krovni spojler, previse je visok, bode oci...ali sve u globalu do yaya :)
 
Legend
Skinut ove plastike sa krova, i gepeka, te ovaj cirkus od sijalic pod autom, i ima da lici na nesto..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top