Ford Focus by Ervix

Ford Focus by Ervix

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Super fokus,nema sta...samo nevalja (po mom ukusu) sto imas vise neonki na njemu nego dzamija kandilja.Sretno u daljim radovima i daj slike te muzike....
 
Član
automobil ti je odlican kao na eksterijeru tako i na enterijeru samo napred ga na budzivaj prijatelju
 
sve je oki..al volan nikako..i ovaj dvd..smeta li ti..nije mu bas pogodno mjesto koliko vidim..pri saltanju..zapinjes li ili se meni cini..
 
Član
extra fordina
samo mi je bezze ova navlaka na volanu,to je meni djecije i izgleda jeftino
ostalo je extra,malo manji krovni spojler ne bi bio los
ostalo je cool
 
ma bit ce i volan novi,ovaj mi se neskida zbog airbaga,a zasad prvo ubacujem recaro plava sjedista.
A za ovaj DVD,na ovom mjestu je samo ponekad,zapinje malo kad saltam al et...
 
Član
Lijep fordilak, al kao sto ti rekose..Trebas krovni spojler koregovat i po meni ovaj novi branik je dosta losiji od ovog vec na autu!
 
Član
dobro je, mada je za mene malo pretjerano, radi ti onako kako se tebi svidja i nemoj nikoga slusati.... ;)
 
Član
svaka cast,auto je super.ovaj krovni spojler skini i samo izvuci spojler iznad stoplampe od kocnica,samo dodaj 10 cenata.premocno izgleda.posto i ja vozim ovakvog fokusa mogu li znat gdje si kupio bjele zmigavce bocne i prednje i ove felge i koliko to kosta?? unaprijed hvala
 
Adyy_ je napisao(la):
svaka cast,auto je super.ovaj krovni spojler skini i samo izvuci spojler iznad stoplampe od kocnica,samo dodaj 10 cenata.premocno izgleda.posto i ja vozim ovakvog fokusa mogu li znat gdje si kupio bjele zmigavce bocne i prednje i ove felge i koliko to kosta?? unaprijed hvala

Imas PM
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top