Ford Focus by Ervix

Ford Focus by Ervix

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Ervix_focus je napisao(la):
e ljudi de mi predlozite sta bi mogao uraditi da popunim ovu prazninu na gepeku,neki tribal ili...

Kakav crni tribal, nediraj nista nazad, nego idi sada na clean look, i poskidaj te djidjamidje sa auta, i onda ce ti taj gepek imati donekle smisla. Jos jedna stvar, iskoristi pogodnosti ovog foruma, pa ubuduce zamoli nekog od ovih photoshopera, da ti prvo naprave na kompu izmjene koje hoces pa onda limaru idi da sjece i cekica ;)

Nakraju, nisam ti ja ni aludirao na to da ti radis isto auto kao onaj kod mikija na praoni, nego da ides u tom smjeru, jer ti spojleri i plastike su ti kao qasiks patike :lol: hahah prevazidjeni ;)
 
Član
Jooj odakle da pocnem.
Vidio sam i tebe i auto u zivinicama i zagledao sam auto DOBRO.
Skini ovo sa stopki, zakicaj ga, skini spojler (vidim skidas ga SUPER) i mani se onih drecavih boja u unutrasnjosti i onig slova, naljepnia zivotinjskog carstva i to.
U auto je ulozeno i to se vidi samo razmisljaj prije rqadova.
Pozdrav i sretno u nastavku radova
 
Član
Death_beat je napisao(la):
evo neka ti ovaj bude vodilja za tuning:
http://i7.photobucket.com/albums/y298/ceo02/32.jpg

vec sam imo uz planu farbanje lajsni i bravica, a zadnji spojler ovakav je vec u garazi i za koji dan ce pit na autu, nove felgice sam kupio 18c 225 35 RC design i jos samo da nabacim opruge u proljece.

bit ce nove fotkice,
obecajem da ce bit velika promjena al pozitivna uz vase savjete
HVALA RAJI ;)

daki je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
e ljudi de mi predlozite sta bi mogao uraditi da popunim ovu prazninu na gepeku,neki tribal ili...

Kakav crni tribal, nediraj nista nazad, nego idi sada na clean look, i poskidaj te djidjamidje sa auta, i onda ce ti taj gepek imati donekle smisla. Jos jedna stvar, iskoristi pogodnosti ovog foruma, pa ubuduce zamoli nekog od ovih photoshopera, da ti prvo naprave na kompu izmjene koje hoces pa onda limaru idi da sjece i cekica ;)

Nakraju, nisam ti ja ni aludirao na to da ti radis isto auto kao onaj kod mikija na praoni, nego da ides u tom smjeru, jer ti spojleri i plastike su ti kao qasiks patike :lol: hahah prevazidjeni ;)

OKS druze, bit ce promjena na bolje :cool:
 
evo mali update

sve one crne plastike na autu ofarbane su u boju auta

[attachment=12838]

xenoni su vec na autu a papucice koje treba da se montiraju

[attachment=12839][attachment=12840]

karambolka ceka na montiranje

[attachment=12841]

ovaj spojler takodjer treba da se namontira,nakon toga idu slikice kako je to sve ispalo

[attachment=12842]

evo ga sa sa novim felgicama,a uskoro trebaju da stignu i opruge,pa slijedi zakucavanje

[attachment=12843]

izvinjavam se zbog slika malo su losijeg kvaliteta,al uskoro ce ici bolje
 
BHT Ovisnik
fin focus,nesvida mi se spojler,al vidim da si skinuo,ja bi il ispeglo gepek il stavio veliku tablicu,nesvida mi se mala,a sve ostalo mi je super:cool:
 
dadao_style je napisao(la):
bolje su mi bile prošle felge mada se na ovoj slici ništa živo nevidi čime je ovo slikano

cini ti se druze, ovo je novi dizajn rc design 18c, mada ni one nisu bile lose;)

CoL3-99 je napisao(la):
fin focus,nesvida mi se spojler,al vidim da si skinuo,ja bi il ispeglo gepek il stavio veliku tablicu,nesvida mi se mala,a sve ostalo mi je super:cool:

druze gepekvec ispeglan, nema tablice:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top