Ford Focus by Ervix

Ford Focus by Ervix

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ervix_focus je napisao(la):
Adyy_ je napisao(la):
svaka cast,auto je super.ovaj krovni spojler skini i samo izvuci spojler iznad stoplampe od kocnica,samo dodaj 10 cenata.premocno izgleda.posto i ja vozim ovakvog fokusa mogu li znat gdje si kupio bjele zmigavce bocne i prednje i ove felge i koliko to kosta?? unaprijed hvala

Imas PM

pitah te ja nesto preko PMa pa mi neodgovori
 
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
Adyy_ je napisao(la):
svaka cast,auto je super.ovaj krovni spojler skini i samo izvuci spojler iznad stoplampe od kocnica,samo dodaj 10 cenata.premocno izgleda.posto i ja vozim ovakvog fokusa mogu li znat gdje si kupio bjele zmigavce bocne i prednje i ove felge i koliko to kosta?? unaprijed hvala

Imas PM

pitah te ja nesto preko PMa pa mi neodgovori

Ne znam druze,nisam dobio tvoj PM
 
Evo zakrpljen gepek


I muzika malo sredjena,dodata jos dvvije desetke sa strana


Opruge narucene,kad dodju slijedi zakucavanje
 
Član
iskreno,meni i nije ness,bolje je prije bilo,probaj nabacit kakvu nalju nazad,neki tribal,previse praznog postora,a u tebe su i stopke gore,pa nekako nista ni sa cim sad...meni se prije vise svidjao
al,ti radi po svom ukusu,samo sam rekao svoje misljenje
LP
 

JD.

Član
prvi put da vidim auto na kojem ispeglani gepek nenormalno ruzno izgleda, trebao si ostaviti bar mjesto za tablicu da malo "razbijes" tu ogromnu plohu...


a sto se tice ostatka auta, u sredjivanju auta ne vrijedi ona "bolje ista nego nista", koji god da pravac furas ;)

spojler krovni je presmijesan... ove okvire sa stopki skini i uzmi neke stopke bolje, prednji lip isto nista specijalno a nije ni ofarban u istu boju. umjesto sto si farbao mrezice u prednjem braniku, trebao si ofarbati lajsne i steke na vratima

unutra si ga bas nadzidzao, pogotovo skidaj ovo sa volana...

focus je super auto, i bas se da srediti, al ovo se meni nikako ne svidja

sretno dalje ;) valjda ces nabaciti neke jebene felge, da bar malo ublaze ove plastike...
 
Član
E jesi ga nadjidjao hehe nije po mom ukusu ali opet svaka cast za trud,nije to sve palo s neba...
 
Legend
JD. je napisao(la):
prvi put da vidim auto na kojem ispeglani gepek nenormalno ruzno izgleda, trebao si ostaviti bar mjesto za tablicu da malo "razbijes" tu ogromnu plohu...


a sto se tice ostatka auta, u sredjivanju auta ne vrijedi ona "bolje ista nego nista", koji god da pravac furas ;)

spojler krovni je presmijesan... ove okvire sa stopki skini i uzmi neke stopke bolje, prednji lip isto nista specijalno a nije ni ofarban u istu boju. umjesto sto si farbao mrezice u prednjem braniku, trebao si ofarbati lajsne i steke na vratima

unutra si ga bas nadzidzao, pogotovo skidaj ovo sa volana...

focus je super auto, i bas se da srediti, al ovo se meni nikako ne svidja

sretno dalje ;) valjda ces nabaciti neke jebene felge, da bar malo ublaze ove plastike...

Dino ovo kao da sam ja pisao, slazem se sa svime..
Ovom autu bi godilo de tuniranje..

PRESMJESNO :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top