Ford Focus by Ervix

Ford Focus by Ervix

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
felgice su legle ko budali samar :cool: samo nekako mi preeenapadno izgleda prednji dio auta naspram bocnog izgleda (nekako mi se ovi pragovi nikako neuklapaju uz prednju karambolku?)

evo jedan fokus za tebe
Ford-Focus-71454.jpg

Ford-Focus-62273.jpg

:cool:
 
guster je napisao(la):
felgice su legle ko budali samar :cool: samo nekako mi preeenapadno izgleda prednji dio auta naspram bocnog izgleda (nekako mi se ovi pragovi nikako neuklapaju uz prednju karambolku?)

evo jedan fokus za tebe
Ford-Focus-71454.jpg

Ford-Focus-62273.jpg

:cool:



Hvala kolega, vec ga imam u kolekciji slika;)
 
Član
joj buraz, ja kako gledam ovu sliku, sve nesto kontam da tebi i ne treba spustanje na ovim 18"....
 
trizex je napisao(la):
joj buraz, ja kako gledam ovu sliku, sve nesto kontam da tebi i ne treba spustanje na ovim 18"....

hehe vjeruj da sam i ja u veeelikoooj dilemi, tesko je odolit.

mozda se desi da ih postavim , pa ako bude prenisko vracat odma:icon_smile:

evo ga to je taj LSD koji ce za koji dan osvanut na fokiju

 
Član
Ljepse bi spusten bio, ali nadrljao si ako ga spustis jos, oplakat ces kad krcnes karambolku...opet zivimo u BiH...:icon_rolleyes:
 
Član
Ev i moj komentar, pa ti odluci sta ti je za ciniti. Auto treba spustiti, onda bi tek bio full, ali onda se pozdravi od normalne voznje, ivicnjaka, cak i malih, i ostalih prepreka. Iz iskustva ;)
 
ojjjj u toku jednog dana 5 puta promjenim misljenje,

ma spustit cu ga, ma necu jaj ljepse ce izgledat, joj a kako preko lezeceg:lol::lol::lol::lol:
 
Legend
Ervix_focus je napisao(la):
ojjjj u toku jednog dana 5 puta promjenim misljenje,

ma spustit cu ga, ma necu jaj ljepse ce izgledat, joj a kako preko lezeceg:lol::lol::lol::lol:

placas dvoicu mrcina da ti nosaju preko njih:D
 
Član
e pa kad ubaci mrcine u auto ovako, bice spusten, preko lezeceg izadju, on predje, ponovo sjedu i opet spusteno hehehe :lol:
sto se tice fordica, mrak ;)
 
Legend
emir_89 je napisao(la):
e pa kad ubaci mrcine u auto ovako, bice spusten, preko lezeceg izadju, on predje, ponovo sjedu i opet spusteno hehehe :lol:
sto se tice fordica, mrak ;)

ili tako hehehe

evo jedna slikica muzike,friska
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top