Ford Focus by Ervix

Ford Focus by Ervix

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
edoze je napisao(la):
meni se praaavo svidja ovaj focus,samo su ti vrata gepeka nekako prazna:icon_rolleyes:
al doci ce i to vremenom,uglavnom,svaka cast;)

-upravo tako, doce i to na svoje mjesto u svoj vrijeme.

Trenutno pregovaram za postavljanje LSD-a:
 
Legend
sad imas focusa za izvoza,na ovoj zadnjoj gore slice tvoj focus u sredini i 2 sa strane hehehe
 
Član
inace mi se ne svidja kad neko uradi ovo od gepeka al sjelo mu je brate

svaka cast nista za dodati mozda svijetala manje al ukus tvoj
 
Član
ja mislim da je tebi resenje da ti napravis tablicu ,mozda manjih dimenzija nego orginal , kao naljepnicu pa da zaljepis na taj gepek . mislim da bi to bilo za 10 poena . fokus je u fazonu brz i zestok al je sad uradjen sa stilom . velike mocne felge , branik agresivan sve je top . veliki veliki napredak od kako si dobio internet :)
 
Član
ma super je i naljepnica je fino legla brisac nemoj niposto skidati jer odlicno stoji a te neonke i sve to ...
ma i to je extra u mraku ja mislim da super izgleda nemoj nista skidat sad je dobro kako jest
sve pohvale sretno ti u daljnim radovima ...
pozz...
 
Legend
quattro je napisao(la):
ja mislim da je tebi resenje da ti napravis tablicu ,mozda manjih dimenzija nego orginal , kao naljepnicu pa da zaljepis na taj gepek . mislim da bi to bilo za 10 poena . fokus je u fazonu brz i zestok al je sad uradjen sa stilom . velike mocne felge , branik agresivan sve je top . veliki veliki napredak od kako si dobio internet :)

ma gepek ne izgleda nesto bas na slikama ovako kad se gleda,al je uzivo meni super...
 
Ljudi HVALA puno na podrsci, to mi bas znaci puno i daje mi motiva za jos vise uspjeha i rada:icon_biggrin:

Spremam jedan BUMMM!!!

Prve slike ce bit 25-26. 04.2009 u Mostaru;)
 
Legend
quattro je napisao(la):
ja mislim da je tebi resenje da ti napravis tablicu ,mozda manjih dimenzija nego orginal , kao naljepnicu pa da zaljepis na taj gepek . mislim da bi to bilo za 10 poena . fokus je u fazonu brz i zestok al je sad uradjen sa stilom . velike mocne felge , branik agresivan sve je top . veliki veliki napredak od kako si dobio internet :)

:lol:

koji si ti hinjo

:lol:
 
daki je napisao(la):
quattro je napisao(la):
ja mislim da je tebi resenje da ti napravis tablicu ,mozda manjih dimenzija nego orginal , kao naljepnicu pa da zaljepis na taj gepek . mislim da bi to bilo za 10 poena . fokus je u fazonu brz i zestok al je sad uradjen sa stilom . velike mocne felge , branik agresivan sve je top . veliki veliki napredak od kako si dobio internet :)

:lol:

koji si ti hinjo

:lol:


Daki nemoj tako:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Sloboda govora:lol::lol::lol:
 
Evo slika sta se medjuvremenu odradilo o cemu vas nisam izvjestavo;)


Ugradjen LSD,

Blindirane brave, ukinute bocne lajsne i bocni zmigavci,

Prosireni prednji i zadnji rubovi,

Prerada na zadnjoj karambolci i mjesto za tablicu,

Odradjeni paneli na vratima od fiberglasa,

Postavljeni FK cukice sa nosacem na stoku,
I ono sto ste najvise trazili Zakucavanje za zemlju je odradjeno.

Evo finalnog produkta :

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top