Ford Focus by Ervix

Ford Focus by Ervix

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
lov2xlr8: nema se vremena braca, postavljen novi izduv ( slija veceras)

vladica85: HVALA

stallion: hehe braca furas me, jos sam u dilemi:icon_confused:
 
Član
Eh ovako,svida mi se ovaj novi izduv,za moj ukus previse osvjetljenja na autu ali Boze moj ti volis to,i ako moze ikako da skines ovu naljepnicu sa zadnje sajbe i da probas ukinuti ovaj zadnji brisac ;)
 
Chuza je napisao(la):
Eh ovako,svida mi se ovaj novi izduv,za moj ukus previse osvjetljenja na autu ali Boze moj ti volis to,i ako moze ikako da skines ovu naljepnicu sa zadnje sajbe i da probas ukinuti ovaj zadnji brisac ;)

HVala braca, naljepnica je u pitanju REKLAMA ipak mi je od koristi, a za brisac cu razmislit:cool:
 
Član
EEE DRUGGG SVAKA CAST!!!!!!!!!! SAMO TI TO MOGU RECI! nemogu da vjerujem, kad se sjetim prije par mjeseci kad sam gledao ovaj projekat mislio sam da si otisao na gore ALI sad kad vidim sta si sve uradio SAMO RECI SVAKA CAST!!
 
Član
Mogu ti reci da imas zivaca titrati stalno oko majstora i stalno nesto novo iznositi ;)

Samo ti njegaj ubij u pod, jest da ces se pokajati nakon nekoliko dana voznje, ali vjeruj mi, VRATIT SE NA STARO NECES NIKAD ;)
 
Član
ma i neizgleda toliko lose... kad ga vidis uzivo... samo onaj prednji spojler mi je... neku noc u autu ja nisam ni primjetio fokusa... ali saputnici... su poceli... joooooooooooj vidi onog sto je unakazio auto... i ono nije lose samo onaj prednji spojler je djeriz... al kako reko mnogo bolje izgleda uzivo nego sto sam ga gledo.. na ovim slikama...
 
Član
Sve mi se sviđa osim gepeka koji smo ranije utvrdili i ovih dioda plavih,previše šljašti sad sve isto NLO
 
Schumi je napisao(la):
Sve mi se sviđa osim gepeka koji smo ranije utvrdili i ovih dioda plavih,previše šljašti sad sve isto NLO


sto se tice neona u gepeku ukinut ce se ove bocne, tako da ce bit taman, polako ljudi nisam jos poceo unutrasnjost ceprkat:icon_biggrin:
 
Član
meni se praaavo svidja ovaj focus,samo su ti vrata gepeka nekako prazna:icon_rolleyes:
al doci ce i to vremenom,uglavnom,svaka cast;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top