Ford Focus by Ervix

Ford Focus by Ervix

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Ervix_focus je napisao(la):
Spustanje- Toga se i ja bojim:icon_sad::icon_rolleyes:

Sad je prednji dio 9 cm a opruge su 3,5-40mm

Kakvo je vase iskustvo:icon_question: Upomooooć:icon_cry:

hehehe
kod mene golf je bio KOZA nad kozama, znaci nema dalje..
eo samo cu ti postaviti ovdje jednu usporedbu.. sa i bez opruga..
prije


poslije



stavio sam waitec zelene opruge, po mojim procjenama auto je palo nekih 6cm naprijed i 4nazad (ak ne i vise) stim da sam i amrotizere mjenjao..

sto se tvog auta tice, ako je 9cm, a na oprugama ce ti pasti jos nekih 2-3cm nece vise na stock amortizerima,na plinaram bi mozda pao nekih 4-5..

jedino sto mene izvlaci je to da mi je donji dio karamolke gumeni.pa svaki put kad zakacim, ona se vrati, medjtim kod tebe bi to bilo kobno, pa pazi kako ces :)
pozz
 

IGY

Član
ja sam ibizu ubio u pod 9 cm od fabricke visine, i planiram jos koji cm
jbg gravitacija je cudo :cool:
 
Legend
IGY je napisao(la):
ja sam ibizu ubio u pod 9 cm od fabricke visine, i planiram jos koji cm
jbg gravitacija je cudo :cool:

HEhehehe, da cudo,a juce mi od Zenice do kaknja zlo bilo odviko sam se od truckanja, a jos sam na balonkama, cekaj dok dodje kroz 35 :cool:
 
Član
Lijep ti je focus, samo vidio sam na street race sto si one mrezice navario u auspuhe... ono obavezno izvadi... i po mom ukusu ostavi samo dva auspuha sa strane...
 
Hvala svima puno:icon_smile:

Opruge idu 99%, ako bude prenisku lako se to rijesi (skidanjem)

lov2xIr8: DAJ BRATE SLIKE:cool:
 
N

nenad

Danas sam ga i ja vidio kod Ese, neznam kako ces ga voziti kad ga spustis, jer je i sada onaj branik jako nisko!
 
Član
Ja znam da je Iceman,sa svojom karambolkom novom bio odmaknut od zemlje 1cm i sve normalno se vozao nikakvih problema ;)
 
nenad je napisao(la):
Danas sam ga i ja vidio kod Ese, neznam kako ces ga voziti kad ga spustis, jer je i sada onaj branik jako nisko!

Da eso mi alternator malo procacko... jbg sad je nekih 10 cm, kad legnu opruge trebalo bi bit oko 6 cm.:icon_biggrin:

Chuza: kako je onda Iceman iso uz uspon, to je prosto nemoguce, mogu samo auta sa nastavkom na karambolci od savitljive plastike
 
Član
drug gledaj sto manje da ga spustis eto ono samo da mos reci da je malo spusten inace osta ti na trotoaru sve ovo :icon_confused:
 
_JokeR_ je napisao(la):
drug gledaj sto manje da ga spustis eto ono samo da mos reci da je malo spusten inace osta ti na trotoaru sve ovo :icon_confused:

Ovo spustanje bi mu dobro doslo samo u pogledu na felge, moc je kad auto legne na gumu. jbg vrijedi pokusat:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top