Ford Focus by Ervix

Ford Focus by Ervix

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
svaka cast
napredujes i to se odmah vidi samo kao sto kaze vecina unutrasnjost i napravi prostor na gepeku bar za onu tablicu od motora
 
Legend
jooj brate extra su felge sjele,stavi opruge da vidimo kako izgleda,ako bude zapinjalo skidaj,jer preko karaule je nemoguca misija...
 
Član
02032009046.jpg

evo jedna spy photo :)
 
danas te vidio u gradu...obavezno rijesi auspuhE..one mrezice ukloni pod hitno..
a ostalo, za pohvalu..vidi se pozitivan pomak ;) svaka cast
 
lov2xlr8 je napisao(la):
02032009046.jpg

evo jedna spy photo :)

HVALA braca, slika je za 10;)

Death_beat je napisao(la):
danas te vidio u gradu...obavezno rijesi auspuhE..one mrezice ukloni pod hitno..
a ostalo, za pohvalu..vidi se pozitivan pomak ;) svaka cast

Hvala, postavljaju se novi nastavci, mozda preko vikenda ako bude slobodnog vemena:icon_biggrin:
 
Početnik
Kod mene na Hondi je najniza tacka praga kod prednjih tockova 5 cm, a branik je 6 cm..morao sam da zaboravim trotoare, i sve vece izbocine kao i rupe, pogotovo kada sjedne dvoje..btw, Focus je ekstra, opasno napredujes, ali ja ga na tvom mjestu ne bih vise spustao..;)
 
trizex je napisao(la):
ma kakav crni centimetar, prvi put kad bi ubacio u rikverc i krenuo izgubio bi i taj centimetar :D
kod mene je auto bukvalno 1 cm od zemlje,i kao sto kazes cim ubacim u rikverc izgubim taj cm...al sreca pa je prednji spojler onaj fabricki od golfa 4 pa mu ne moze nista biti.... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top