Ford Focus by Ervix komentari

Ford Focus by Ervix komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pike_gti je napisao(la):
trebao si uzet 3 sportska sjedista ista i stavit 2 naprijed 1 nazad jer jbg to vec ima smisla al fotelja nidze vezze... pozz


Hehe, nadam se da ces doc na ciljuge i sve ovo vidjet uzivo,

naravno da sam i ja htio recaro u prvom planu, al se to neuklapa, kako dimenzijom sirine tako i visina strsi.

Pozdrav,
 
Legend
Obzirom da nije moj projekat, moram ovjde nakaciti fotke, jer tamo mi ne dozvoljava..

Deyina posla :D

2e4dmqw.png


z7k7l.jpg


ru1gxy.jpg


219e5g4.jpg


hvxb4h.jpg


:cool:
 
ma cista desetka,moze se svrstati medju 5 najboljih auta na forumu...
a ervix-e ocekujem da u zivinicama pokupis koju nagradicu i ti;););)
 
eih steta,ja konto u tz,jbg

nego ne mrem vjerovat kako se auto promijeni,prvo je imao status auta kojeg ismijavaju,a sad je zaista jedan od ljepsih na nasim prostorima,jos samo par detalja da se sredi i bit ce stvarno prejeben.:cool:
 
erol_brcak je napisao(la):
eih steta,ja konto u tz,jbg

nego ne mrem vjerovat kako se auto promijeni,prvo je imao status auta kojeg ismijavaju,a sad je zaista jedan od ljepsih na nasim prostorima,jos samo par detalja da se sredi i bit ce stvarno prejeben.:cool:

to si u pravu erol,ja bi mu samo udario jednu tamniju boju da ima veci izrazaj enterijer
 
ma kako to,dosta je ova baby blue izrazena i ovako.Meni najvise bode oci ovaj zadnji dio praga,ove rupe njake.et to da se sredi i sper.Samo fali slika guzice,kako to da niko fotka ?:)
 
Član
MA auto je extra!!!
Ovako na slikama je stvarno lijep (bar meni) al u zivo je ljepsi makar 10 puta!!!

@erol_brcak Nikad ni jedno auto nece biti napravljeno za koje ce svi reci "eh,to je to"...uvijek se nekom svidja ovo,nekom ono...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top