Ford Focus by Ervix komentari

Ford Focus by Ervix komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Ervix_focus je napisao(la):
Mozda je malo PRENIZAK :lol::lol::lol:

hahaha cuo sam da si dobio u mostaru nagradu za najspustenije auto
nek ti je sa srecom po ovim nasim cestama .. pogotovo sto ta karambolka nije flexibilna :icon_question:
 
Član
sto se tice vanjskog izgleda, odlicno :cool: a unutra, ono sto si planiro i sto si mi reko na butmiru, ako uradis po zamisli, bice jos bolje... samo jedan "savjet" da probas unutrasnjost uradit da sto manje "sljasti", nekako mi ona plava boja i nije bas... ne znam dal si skonto sta sam htio reci, ali u svakom slucaju, tvoje auto-tvoj cejf... sretno ;)
 
Član
Dobar Focus , nije po mom ukusu al je fakat kvalitetno uradjeno , i ja sam ga zagledao u Butmiru :cool:
 
Član
svaka cast stari, na ideji, trudu, radu i orginalnosti, stavrno je predobar.

i sam vozim focusa ali ga ovakvog nisam mogao ni zamisliti. :cool:

rekao bih samo naprijed....ako se jos moze naprijed :)
 
Član
auto je extra kralju..:cool:....ko da je iz NFS Underground 2..:icon_smile:....sve na svom mjestu...savrseno...:cool::cool::cool:
 

JD.

Član
auto ti izvana dobro izgleda ali si ga unutra opet pretjerao... ova fotelja je cirkus stvarno

nemoj pogresno shvatiti ali ja nikad ne bi izbacivao zadnju klupu radi tako ogromne kutije... nije to neki twingo ili tigra ili tako neko auto koje je skoro pa dvosjed... focus ima solidan gepek, dovoljan da stane dosta muzike.

sretno dalje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top