Ford Focus by Ervix komentari

Ford Focus by Ervix komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svaka tebi čast na trudu i uloženom u auto al fotelja... :icon_question: no comment...jel ti to auto voziš il služi samo kao ukras pred kućom i za show off :icon_rolleyes: no offence, mišljenje samo, ipak svak auto radi po svom ukusu i za svoj ćeif ;)
 
djavolica je napisao(la):
Svaka tebi čast na trudu i uloženom u auto al fotelja... :icon_question: no comment...jel ti to auto voziš il služi samo kao ukras pred kućom i za show off :icon_rolleyes: no offence, mišljenje samo, ipak svak auto radi po svom ukusu i za svoj ćeif ;)

heeh hvala, ko je vidio u zivo zna o cemu se radi, fotelja je minijaturna, za dijeteta do 10 god tako da se i neprimjeti a to je u drugom smislu shok seats.

Fotelju okruzuje 4 dvaneske i 2 desetke, a sve je to nekih 6 kv

ČUT ĆE SE:lol::lol::lol:

a JOS NESTO STO SAM ZABORAVIO REC, POCETKOM GOD SAM KUPIO JES JEDNOG FOKUSA, TAKO DA SAM OD TOG TRENUTKA OVO AUTO POCEO RADIT STRIKTNO ZA TAKMICENJA I RADI SVOG ZADOVOLJSTVA- naravno.

Ervix_focus je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Svaka tebi čast na trudu i uloženom u auto al fotelja... :icon_question: no comment...jel ti to auto voziš il služi samo kao ukras pred kućom i za show off :icon_rolleyes: no offence, mišljenje samo, ipak svak auto radi po svom ukusu i za svoj ćeif ;)

heeh hvala, ko je vidio u zivo zna o cemu se radi, fotelja je minijaturna, za dijeteta do 10 god tako da se i neprimjeti a to je u drugom smislu shok seats.

Fotelju okruzuje 4 dvaneske i 2 desetke, a sve je to nekih 6 kv

ČUT ĆE SE:lol::lol::lol:

a JOS NESTO STO SAM ZABORAVIO REC, POCETKOM GOD SAM KUPIO JES JEDNOG FOKUSA, TAKO DA SAM OD TOG TRENUTKA OVO AUTO POCEO RADIT STRIKTNO ZA TAKMICENJA I RADI SVOG ZADOVOLJSTVA- naravno.

evo te fotelje, dok su jos trajali radovi, znaci u nedovrsenom stanju:
 

MyX

Član
Meni je ovo sa foteljom bas zanimljivo, a i ne izgleda lose uopce..mogu misliti kako ce biti kada zavrsis. Samo naprijed i fin posao radis..s voljom i to se vidi.. sretno u nastavku! ;)
 
e ovo je vec bolje,sad ima smisla.Pogotovo sto imas jos jednog fikusa,tako da je ovo znaci izricito showcar.;)
 
Član
ja sam mislio da ce biti neko hebacko "auto sjediste" umjesto fotelje, al et, nije ni ovako lose... u svakom slucaju sretno sa fokijem. samo svoj cejf ganjaj, ti dajes pare, ti ga vozas... ;)
 
Legend
Ma daj ba, sta pricate, extra izgleda, ja sam uzivo gledao, prvo sto to nikad nisam vidio da je neko uradio od nas, drugo, super se uklapa. Naravno ovo je samo show car... A i da nije opet je inovativno i interesantno. Momak ima jos 3 -4 focusa koja koristi po potrebi..

Svaka cast super odradjeno ...
 
dragi ervixe jel ovo onaj focus od prosle godine:icon_eek::icon_eek:svaka cast na odradjenom,ostao sam bez texta kad sam vidio auto;);)de nam ba jos reci kako zvuce ti SPL-ovi,
P.S.hocu da me provozas u njemu:icon_smile::icon_smile:
 
Član
trebao si uzet 3 sportska sjedista ista i stavit 2 naprijed 1 nazad jer jbg to vec ima smisla al fotelja nidze vezze... pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top