Ford Focus by Ervix komentari

Ford Focus by Ervix komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zasluzujes respect... Sjecam se kad si prije bio pun onih neonki, ruku na srce, bas je krkanski izgledalo... Sad si sve fino doveo na visi nivo, ovo sa fiberom je extra odradjeno... Jedino po meni bi trebao naprijed sakriti one neonke, da se ne vide, i izbaci one prostirace, radije stavi neke crne sa plavim šavom ;)
 
Ooo da! upravo sam procitao cijelu temu,oduzelo mi je sigurno oko 40 min zivota i nema sta,kako si samo u poetku bio zasrao nevidjeno,ali sad je stvarno odlican,jedino ta fotelja mi malo cirkus,al et,jel showcar ili nije.

Enivej,svaka cast! Moram malo ufotkat focusa u nedjelju,mislim da je prilicno fotogenican ;)
 
Član
Svaka čast momak... kako si počeo, bilo je više od onog naziva loše... ali kako završavaš to je čista desetka... sve najbolje u daljim radovima, fenomenalno izgleda, sigurno ako ne najbolji, onda jedan od najboljih što se može vidjeti igdje...

Fotelja mislim da je iz garaže pa je usput presvukao u svoje boje... nevjerujem da je ovo stavio u auto, ovo samo se on šalio vjerojatno...

pozzz i još jednom čista desetka ;)
 
Da se razumijemo auto se radi striktno za my cejf i stayle scenu, tako da mi zadnji prostor nije potreban a fetelja je nesto sto jos nikom nije sinulo na ideju, ko je vidio u zivo nek komentarise.

Pozdrav
 
Početnik
svaka ti cast haveru... ti si ovim projektom mnoge natjerao da progutaju ono sto su rekli na pocetku kada su ga vidjeli, pa i mene medju njima :) ja ti skidam kapu do poda... jos jednom svaka cast!
 
Default je napisao(la):
svaka ti cast haveru... ti si ovim projektom mnoge natjerao da progutaju ono sto su rekli na pocetku kada su ga vidjeli, pa i mene medju njima :) ja ti skidam kapu do poda... jos jednom svaka cast!

Hvala braca ;)
 
Super Moderator
jest nizak jebo te skoro ko dzip u mene :lol:
nista ti ove lezece policajce i to... ignorises ih jel :p

ford je dobar pravo... nije moj stil al vidi se da je ulozeno puno i truda i novca i sigurno je to ispalo onako kako si ti zamislio ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top