Ford Focus by Ervix komentari

Ford Focus by Ervix komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Armin_tz je napisao(la):
MA auto je extra!!!
Ovako na slikama je stvarno lijep (bar meni) al u zivo je ljepsi makar 10 puta!!!

@erol_brcak Nikad ni jedno auto nece biti napravljeno za koje ce svi reci "eh,to je to"...uvijek se nekom svidja ovo,nekom ono...

Hvala braco Pjanic:icon_biggrin:
 
Deyo je napisao(la):
Vidio sam te u nedjelju ujutro u Kladnju, išao si prema Sarajevu, jedno 30 na sat ;)


Hahahahah:lol::lol::lol:

Nije bas 30 al je bilo izmedju 40- 50, zato sto znam da ce me zaustavit kosto su i uradili nedaleko,

Trazi rezernu gumu:lol::lol::lol:
 
Administrator
opet sam danas vidio focusa kad sam prolazio....i stvarno mi se svidjela boja unutrasnjosti;)kao sto sam ti rekao cijeni se rad i trud, i rezultat je odlican:cool: svaka cast:cool:
 
Član
ma focus je extra, a nemojte da kakite za zadnju klupu, sve se savrseno uklopilo, sva unutrasnjos je za pohvalu, a bogami je jeben i kad ga vidis u retrovizoru, samo naprijed brate
 
Član
vidio sam auto u nedelju u Sa na ovom humanitarnom eventu i prejebeno je ispalo sve pohvale za rad ;)
 
Legend
fyz97p.png


2rf8r4g.png


346azio.png


33tikpd.png


2elftlf.png


21j10yo.png
 
Auuu vidi ti focusa.;)

Daki sto se tice fotki,malo si ove prve pretjerao sa obradom,koliko vidim hdr tehnika je u pitanju,kao i sa tim lens flare-om.On (inace) nastaje kad je objektiv okrenut prema suncu i obicno i dolazi iz tog pravca,tako da nema logike da se flare nalazi na po auta ;)

I probaj da NE "izrezes" auto kad ga fotkas.;) Nek bude citav u kadru .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top