Fiat Uno TURBO-RedLine

Fiat Uno TURBO-RedLine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma radovi zavrsili auto probano jucer i danas ide ludoooo,imam jos problema sa fingerom i razvodnom to sutra rijesavam,bit ce slika nemam vremena da ga slikam haha!! Pozzz i hvala svima
 
Početnik
RedLine je napisao(la):
Eh bilo bi vrijeme da i ja predstavim svoju vozilicu! Mislim da je svi znaju po race-ovima,duzi niz godina vozim 402 utrke a ko nezna evo sada ce da saznaju hahaha!! Dakle drugi sam vlasnik,godiste je 1986,1301 ccm,77 kw,drugi je Uno Turbo koji se je pojavio u Sarajevu!! Fabricko vrijeme auta na 402 je 16.1 ! Na auto je svasta uradjeno,malih milion stvari pa mi je mrsko sve to pisati,uglavnom auto je u sezoni 2008 ostvarilo najbolje vrijeme sa rekacijom 15.116,ovih dana krecem u nove radove kojima cu najvjerovatnije propustiti Test day,i auto ce nadam se ovim radovima upadati u 14 klasu hehe!! Eto neka slike govore za sebe,sta se moze postici iz 1.3 masinice!! Pozzz











A sto mlatim ove HGT-ove hehehe;)






A sto mlatim ove HGT-ove hehehe
:lol::lol:
ajd sto je tebi drago nego sto je meni jos draze:lol:
nalozio si me da uzmem od brijaca par mashinica chipujem ih
4 motion brijanje da briju do jaja;):lol:manijace samo mlati te variatore hahaha
 
Član
heheh super autic,vozao sam se nekoliko puta u njemu..nema dalje,cako to radi samo za samira...nema sta,radi ga za svoje dijete nema sta vrh auto...

P.S.mogao bi staviti neonke i na una mozda bude brzi :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

kako cu te negdje u mraku sacekati i porazbijati nije ti jasno...:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Legend
keno_87 je napisao(la):
kako cu te negdje u mraku sacekati i porazbijati nije ti jasno...:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

hahahhah fakat ni meni se ne svidjaju neonke
vidjoh ga danas kod stadiona grbavica pored puta sa dignutom haubom, jel se to nesto pokvarilo ili ?
 
Član
o kolega... kakvo je ovo talijansko smece na slikama... kupi si mercedesa ili audija to su auta.. pusti ove kontejnere iz Italije...
nadji me u MO da popijemo i pojedemo sta pa da ti nest velim ;)
 
Član
Ehhh da odg hehe,vidio sam te Noke ali nisam imao vremena ni da mahnem hehe!! Iz cista mira mi izletio kineticki,niti je bilo gasanja niti icega,pa isao skupljao kuglice hahaha,to je vec napravljeno,na test day idem ali kao gledalac,jer mi auto nema jaku pumpu pa to ce se kupiti do 25.04 tj do prve trke pa eto nadam se upadanjem u 14 klasu hehe!!! Za Tepsiju-uvijek Fiat hehehhe,ok cujemo se dole da ti poderem punta da vidis kaok se vozi hehhehehe,salim se,idemo u sezonu da pokazemo sta su fiat-i!!!
 
Član
Evo malo slika tek opran i skoro sve na svom mjestu jos mi fali benzinska pumpa i kablovi i eto spreman za mostar 402 hehhe!!
http://img293.imageshack.us/gal.php?g=06032.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top