Fiat Uno TURBO-RedLine

Fiat Uno TURBO-RedLine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
haha dobar slogan heheh,eh ukratko sutra krecu radovi,do nedelje ce biti skroz rasklopljen,imam puno polsa pa sutra spavamo do 3 hahaha,evo neki djelovi sto sam na rucio stizu pa evo jedna slikica sta se radi,i da most sam ofarbao crvenom iako se ne vidi hehehehe!!! ;)


Napucana garaza hehehe
 
Početnik
ja imam slican uno ..al nije turbo:icon_sad: isto neki 1.4 motor a u blentavim papirima pise da je 1.6 sto je prosto nemoguce!!.u mene pise da ima 44 kW ja mislim da je to negdje 60 konja ..pa me zanima sta mogu da mu nadogradim da mu povecam snagu?? (ja sam pocetnik):cool:
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
ja imam slican uno ..al nije turbo:icon_sad: isto neki 1.4 motor a u blentavim papirima pise da je 1.6 sto je prosto nemoguce!!.u mene pise da ima 44 kW ja mislim da je to negdje 60 konja ..pa me zanima sta mogu da mu nadogradim da mu povecam snagu?? (ja sam pocetnik):cool:


Hehe moze turbo hahahaha,ili ako je karbas onda vece karburatore ili cak dva vau hehehehe!!!
 
Legend
RedLine je napisao(la):
haha dobar slogan heheh,eh ukratko sutra krecu radovi,do nedelje ce biti skroz rasklopljen,imam puno polsa pa sutra spavamo do 3 hahaha,evo neki djelovi sto sam na rucio stizu pa evo jedna slikica sta se radi,i da most sam ofarbao crvenom iako se ne vidi hehehehe!!! ;)


Napucana garaza hehehe

ciji je ovo hgt abarth ? :icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
Haha moj hehehe,on je tu samo za prevoz hehe!!!Bit ce slika,nemam vremena ali radovi idu fino lagano!! Pozz
 
Član
Poz brate viđo sam te na race uvjek paro si opasno samo ti freona nestane :lol: Svaka cast pila je zmaj!
 
Član
Haha joj raja dobri ste pravo,Alene jeste turbo ali ne vozim race hahahahha i da nestane mi freona hahahahaha!! Veliki pozdrav i vidimo se na trkama!!!!
 
Član
Ah nazalost necete,bit cu dole prisutan ali se necu ispaljivati..
imam jos nekih sitnica da odradim pa ga cuvam za prve trke u mostaru!!:cool:
 
Član
Eto unic je upravu upaljen,sad iz garaze uhhh,radi ko satic hehe,sutra ima jos sitnica,uglavnom sutra proba po cesti hehe,ali imam jos dosta vecih poslova do prve trke u Mostaru 26.04 tako da jos nije bas Beast haha!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top