Fiat Uno TURBO-RedLine

Fiat Uno TURBO-RedLine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RedLine je napisao(la):
A hvala svima od srca,sljedece sedmice aBd krecem u nove radove na Unicu,odgovetnuo sam problem,do sada nisam bio u mogucnosti da turbina ima full boost,bila je bolkada turbine na 0.86 bar-a,sada se nadam da ce moci da puse negdje oko 1.2 bar-a,zezam se oko mjenjaca,narucio sam i skoljke,pojaseve,varalicu za turbinu u dosta stvari spremam da uradim!! Uglavnom bit ce slikice ;) pozzzz

IHI turbo je prilicno "njezan" i na vecem pritisku brzo ce se pokvariti,mada opet nikad se nezna,mozda te i posluzi :)
 
Član
Ne mogu sa velikom sigurnoscu reci,ali na ovim verzijama una turbo,tj, najjacem unu mk1 jer ima i sa 75 kw je isla garret turbina,ali ipak ne znam mozda grijesim. Ipak izdrzat ce oko 1.1 ,1.2 bara nadam se haha!! Hvala na savjetu...
 
Član
Dobar, dobar, mogu misliti sto na semaforima ostavlja zaledjene izraze lica :lol::lol:
 
Član
najjaci 1.3 uno turbo i imao je 115 ks i turbina na njemu je garrett TBO245...
Moguce da kod tebe nije IHI,jer su se te dvije turbine preplitale po tim turbo motorima.
 
Član
SM chip tuning je napisao(la):
najjaci 1.3 uno turbo i imao je 115 ks i turbina na njemu je garrett TBO245...
Moguce da kod tebe nije IHI,jer su se te dvije turbine preplitale po tim turbo motorima.

Zar nije 1.4 Turbo 115 konja ?
 
Član
Ma da Srdjan je na taj model mislio a ja sam mislio na una mk1 najjaca izvedba je bio 77kw ili 105 konja kao kod mene,moguce je da je IHI turbina kao na mitshubishi-jima a moguce je da je i Garrett. Bilo kako bilo hehe,sutra pocinje rastavljanje una na proste faktore pa ce biti slika,eto pozzzz!!
 
Član
A vjerovatno je htjeo reci najjaci uno a ne 1.3 uno :D

zaboravih... Uno je strasan ;)

samo ja imam osjecaj da nebi mogao stati u njega :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top