Fiat Uno TURBO-RedLine

Fiat Uno TURBO-RedLine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh bilo bi vrijeme da i ja predstavim svoju vozilicu! Mislim da je svi znaju po race-ovima,duzi niz godina vozim 402 utrke a ko nezna evo sada ce da saznaju hahaha!! Dakle drugi sam vlasnik,godiste je 1986,1301 ccm,77 kw,drugi je Uno Turbo koji se je pojavio u Sarajevu!! Fabricko vrijeme auta na 402 je 16.1 ! Na auto je svasta uradjeno,malih milion stvari pa mi je mrsko sve to pisati,uglavnom auto je u sezoni 2008 ostvarilo najbolje vrijeme sa rekacijom 15.116,ovih dana krecem u nove radove kojima cu najvjerovatnije propustiti Test day,i auto ce nadam se ovim radovima upadati u 14 klasu hehe!! Eto neka slike govore za sebe,sta se moze postici iz 1.3 masinice!! Pozzz











A sto mlatim ove HGT-ove hehehe;)


 
Član
Evo ovde viri štopka :D

attachment.php
 
Član
Haha znaci znate i mog punta,hehe,ma on je tu,on je za kuliranja hehe,a dottore sa kojim si ti bio autom na trci?? Eto hvala na lijepim rijecima,thanks!!
 
Član
RedLine je napisao(la):
Haha znaci znate i mog punta,hehe,ma on je tu,on je za kuliranja hehe,a dottore sa kojim si ti bio autom na trci?? Eto hvala na lijepim rijecima,thanks!!

Sa ovim Golfom :D http://www.youtube.com/watch?v=X9RhOD1UkVg
 
Član
cuo sam o ovim vozilicama dosta,kazu da dobro ide,i bolje od toga:D
nisam imao priliku da vozim il da budem suvozac u necemu ovakvom...sretno u nastavku projekta,nadam se da ce vrijeme bit jos bolje:cool:
 
Član
RedLine je napisao(la):
Haha znaci znate i mog punta,hehe,ma on je tu,on je za kuliranja hehe,a dottore sa kojim si ti bio autom na trci?? Eto hvala na lijepim rijecima,thanks!!

ye ye znamo, stavi i njegovu koju slibu;)
 
Član
Emire to mi je danas bio stari,on i Dino kucni prijatelji pa visi tamo hehe!! Sa unom vozim polako ali kada kakav tatin sin ili Audi a6 stane e to moram da nalmatim haha!! Hvala svima ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top