Fiat Uno TURBO-RedLine

Fiat Uno TURBO-RedLine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RedLine je napisao(la):
Emire to mi je danas bio stari,on i Dino kucni prijatelji pa visi tamo hehe!! Sa unom vozim polako ali kada kakav tatin sin ili Audi a6 stane e to moram da nalmatim haha!! Hvala svima ...

samo mlati tako i treba:lol:
fina zujalica!!!!
 
Član
imao sam i ja Uno, 98g bio, al 1.0ie motor:icon_cry:
Gledao sam te u Sarajevu, samo nastavi, ti i Tepsija ste ponos talijana na tim race-ovima
A te HGT motore što otresaš, uživaj još malo pa se vidimo dok ja malo poradim na kasi, uglavnom, znat češ...
pozz
 
dobar bibi...;) ma talijan mora biti dobar:icon_smile:
gledao sam ga u mostaru, zao mi bi sto probi klasu mogao je covjek biti prvi u 16 klasi... :123:
 
Član
A hvala svima od srca,sljedece sedmice aBd krecem u nove radove na Unicu,odgovetnuo sam problem,do sada nisam bio u mogucnosti da turbina ima full boost,bila je bolkada turbine na 0.86 bar-a,sada se nadam da ce moci da puse negdje oko 1.2 bar-a,zezam se oko mjenjaca,narucio sam i skoljke,pojaseve,varalicu za turbinu u dosta stvari spremam da uradim!! Uglavnom bit ce slikice ;) pozzzz
 
Član
Prvo auto je strasno , gledao sam te par puta ,al kad maloprije vidjeh slike vidim da si se potezao tada sa Dzeminim golfom a danas je eto dospjeo do mojih ruku , pa de mi iskreno reci koje pobjedio tada na potezanju al budi iskren;)....Nek te prati sreca u tim radovima....
 
Član
Neznam prijatelju,vozili smo jednu trku i ja sam je dobio,ali po vremenima je bio bolji kec od mene za 1 stotinku,iskreno!!! Hvala...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top