Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Bravo HGT

dellas je napisao(la):
A sto se tice brisaca, ako ga skinem ostace rupa u staklu, kako to moze da se resi, nekom cepom jedino:icon_confused:

ako si gledao meksičke sapunice pogledaj ovdje www.clubfiatbravo.com , daavno sam vidjela al ne da mi se sad tražiti, ugl. kad otvoriš vrata, ima neki čep koji je iste veličine kao rupa što ostane od brisača, pa možeš ga prebaciti :)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

-sanja- je napisao(la):
dellas je napisao(la):
A sto se tice brisaca, ako ga skinem ostace rupa u staklu, kako to moze da se resi, nekom cepom jedino:icon_confused:

ako si gledao meksičke sapunice pogledaj ovdje www.clubfiatbravo.com , daavno sam vidjela al ne da mi se sad tražiti, ugl. kad otvoriš vrata, ima neki čep koji je iste veličine kao rupa što ostane od brisača, pa možeš ga prebaciti :)

Gledao sam samo Kasandru i Soledad :D Ali se ne secam da su tamo budzili fiat bravo pa da nadjem to :lol: Hvala u svakom slucaju, kad budem dokon potrazicu;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

ma ako si Kasandru gledao onda znaš bar malo espanol :D ima na tom forumu korisnih DIY pa pogledaj, ima dosta slika, ne moraš se mučiti sa jezikom :D
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

Nastavlja se poliranje, na zalost taj drugi poklopac motora koji imam je ostecen pa ne mogu da ga poliram dok je skinut. Zbog toga sam uzeo da poliram jedan mali deo, ovaj ispod poklopca bobina, da vidim kako ce ici dok je na motoru. Ovo je tek predjeno sa p360 ima jos dosta da se radi ali se vec vidi razlika...uskoro nastavak, pa kad zavrsim ovaj deo i ovaj fiat 20v znak videcu da li cu polirati sve ili cu ostaviti tako da ne sljasti previse ;)



Uploaded with ImageShack.us
 
RE: Fiat Bravo HGT

Samo ti njega peglaj, "šljašta" nikad dosta :D i preporuka da obnovis ovu crvenu unutar Fiata, pa onda smirglaj i poliraj.
 
RE: Fiat Bravo HGT

razlika itekako primjetna, nisi se dzabe mucio :) samo treba na ovom sjaju jos radit, koliko vidim ne more cojek se kako treba ogledat :D
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

@erol: Nije ravna povrsina pa se ne vidi jasno lik, slazem se da treba jos malo usiijati ali to ce da saceka...;)

@ArminM: Hvala drug:cool:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - update, str.20 nove felne

Nova obuca...

Felne 16", gume 195/45 napred i 195/50 pozadi







 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - update, str.20 nove felne

to je se cekalo, cestitam vidim 7jota su , lijepo ima falca sredina se da lakirati u raznorazne lude boje ?:cool::cool:
sad je bolid, samo mu jos dupe prizemlji ;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - update, str.20 nove felne

7 jota, isto kao predhodne, vise bih voleo da su 7.5 ali ok je i ovako prezadovoljan sam:cool: Za prolece cu polirati rubove da to bude ono pravo, mada se fino sijaju i sad;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top