Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da predstavim moju novu mašinu...U pitanju je bravo HGT, 97 god, oprema: klima, el.podizači, servo, abs itd. 148000km navodno original, u šta sumnjam ali je jako dobrom stanju mehanički. U planu je prvo sređivanje enterijera, skidanje ovih ružnih patosnica, navlake volana i presvlaka, kasnije farovi od maree, xenoni, folije itd. Evo par slika sa neta sa oglasa, ovih dana lepše slike...



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
BHT Ovisnik
RE: Fiat Bravo HGT

cestitam na novoj vozilici,izgleda pravo ocuvana,a dalje znas i sam,sve si rekao:cool:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

Znaci sad je ovo cudo u opticaju,kruze price da je mnogo brz:D ajd nek je sa srecom i da te dobro sluzi:cool:;)

p.s. felge su extra :icon_biggrin:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

@cole: Hvala puno;)

@vladica: Pa nije los sto se tice brzine, ali je zvuk bio presudan :)

@Duke: Imao sam srecu da ga kupim od jednog profesora iz malog mesta koji nije presao 3000rpm sa njim i redovno ga je servisirao, tako da je auto stvarno u dobrom stanju, naravno i ja cu ga lepo odrzavati.

@erol: hvala drug, nije bas kao honda ali kotrlja :)

Sto se tice felni i meni se svidjaju, samo su gume balonjare, pa mislim da bi bilo dovoljno staviti manji profil i ne menjati felne.
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

fin fiat, da se dobro sredit, ne sumnjam da ces ga utegnut, samo polako, bitno da si ga uzeo, sad znas sta ti je cinit:cool::cool:
neka je sa srecom drug
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

trizex je napisao(la):
147 ks? Inace djeluje jako fino po slikama , nek je sa srecom ;)

Nazalost...:icon_sad:

ArminM je napisao(la):
fin fiat, da se dobro sredit, ne sumnjam da ces ga utegnut, samo polako, bitno da si ga uzeo, sad znas sta ti je cinit:cool::cool:
neka je sa srecom drug

Hvala druze, samo polako za sad mi je bitno da sam ga uzeo;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

Dobar je, promjeni volan i presvlake na sjedistima, to je ono sto bih ja prvo uradio:icon_biggrin: vanjstina ok skroz, nema potrebe dirati bilo sta.
 
Administrator
RE: Fiat Bravo HGT

drug nek je sa srecom i da te sluzi bez problema...
gledajuci na slikama bravo izgleda fino ocuvan :)

vec si rekao sta trebas uraditi;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

@sporting: to je i u planu sve;)

@pioneer: hvala drug, samo polako biće lepši ;)

@zela_gti: nije gti ali može da prođe:) Hvala puno;)

@forsa: ma dobar je daewoo, ja samo reči hvale mogu reći za njega nenormalno je udoban a pri tom i dosta brz za svoju veličinu. Ali ovaj zvuk je presudio :)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

fiJat krs ! :lol:

Zezam se druze, da te dobro sluzi, nek je sa srecom ! Drago mi je da si ga ipak uzeo i da je proslo to. :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top