Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Bravo HGT - str.21 novi HU

raymo je napisao(la):
ma ako poznajes materiju imalo spoji si preko zica cisto da probas ga malo;)

Do sada sam svaki cd player koji sam povezivao bez dzekova povezivao tako sto spojim crvenu i zutu u jednu i njih spojim na +,i sve radi ok, e sad da li je to bilo pametno to vec ne znam, zato i pitam nekoga ko se malo bolje razume:icon_question: Ne bih da ga sprzim, tek sam ga kupio :icon_biggrin:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - str.21 novi HU

Zamijeni crvenu i zutu, ili obje spoji na trenutnu crvenu ako hoces da radi bez kljuca.
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - str.21 novi HU

Molba za PS majstore! Unapred sam zahvalan :) Treba da radim krov metalik crnom folijom, takodje bih uradio stubove iznad vrata, jer je lak spao sa njih, moze li neko da mi uradi u PSu kako bi to izgledalo, jer je sve to malo nepravilnog oblika pa da vidim kako je najbolje uklopiti:icon_question: P.S. Nemorate se truditi da ispadne nesto lepo vec mi je bitno samo da vidim kuda da lepim foliju...


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

U prevodu, zanima me koja bi bila bolja opcija od ove 2? Ajmo misljenja, jos kad bi neko uradio ovo malo bolje pa bi bila realnija slika...



 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - Vase misljenje oko folije?; molba za PS majstore...

ja sam ti rekao svoje misljenje, jos folije 100 posto na stakla i milina :D
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - Vase misljenje oko folije?; molba za PS majstore...

ili druga ili samo krov. prva jok po mom ukusu. ako vec moras i ovaj prednji stub i ovaj dio iznad vrata, onda idi i zadnji stub. + sto triza rece ako stavis folije onda ce ti se bas uklopiti ;)

ps. nezz kako ti gepek izgleda mrsko mi trazit po netu, al mozda da i gornji dio gepeka (u liniji sa ovim sa strane) i spojler presvuces, da ti komplet gornji dio auta bude crn. jer nezz kako ce ti se uklopiti "sarenilo". pod sarenilo mislim to sto ce gepek i spojler ostati u plavoj, a ovo ovamo crno...
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - Vase misljenje oko folije?; molba za PS majstore...

Bez PS-a ja znam da najbolje izgleda ova druga verzija plus gepek u istoj liniji, i što triza reče kad bi legle i folije na stakla bio bi pravi mamojebac :cool:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - Vase misljenje oko folije?; molba za PS majstore...

evo nesto brzinski....
011120111041.jpg



;);)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - Vase misljenje oko folije?; molba za PS majstore...

Bas sam u dilemi :/ Sto kaze AnDel samo krov, to bih i ja najradije ali sta onda sa stubovima iznad vrata, pade mi na pamet 3-ca opcija da prednji ceo stuba ostane fabricki a samo gornji da se zalepi, nesto ovako:icon_question:


Uploaded with ImageShack.us

Ova druga opcija + pola gepeka, spojler i sva stakla u teoriji zvuci super ali je zbog velikog broja nepravilnih linija i celina, to jako tesko izvodljivno, tako reci neizvodljivo...evo kakav je pozadi


Uploaded with ImageShack.us

@GolfTZ: Hvala za PS;)
 
RE: Fiat Bravo HGT - Vase misljenje oko folije?; molba za PS majstore...

samo krov prelijepi, a ove stokove prealakiraj,, inace ce ti hgt zavrsit
u anti tuning rubrici:D
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - Vase misljenje oko folije?; molba za PS majstore...

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
samo krov prelijepi, a ove stokove prealakiraj,, inace ce ti hgt zavrsit
u anti tuning rubrici:D

I ja se slazem sa tim, ali je nezgodno lakirati samo stubove....Mozda ova poslednja slika sto je kolega drogba uradio i nije toliko losa, a najbolja je opcija jer pokriva sve sto treba, a nije mnogo sareno,...


Uploaded with ImageShack.us
P.S. Hvala drogba;)

Ili ce ici ovako pa cu skinuti sa stubova ako ne valja, ili ce ici samo krov pa cu za stubove traziti resenje neki drugi put...
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - Vase misljenje oko folije?; molba za PS majstore...

meni se najvise svidja ovako kako sam ja uradio (zato sam i uradio tako)... nije anti ako se fino odradi... opcija "samo krov" je standardna i s njom ne mozes pogrijesiti...

uradio ti je clan MuMa citav gornji dio auta u crnu pa vidi kako je ispalo.... ;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - Vase misljenje oko folije?; molba za PS majstore...

ja sam krov ofarbao u crno...sutra cu stavit slike..pa ako ti se svidi..super je...ili zalijepi carbon samo krov kako lajsne idu..nemoj prelazit ovamo na coskove...

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
samo krov prelijepi, a ove stokove prealakiraj,, inace ce ti hgt zavrsit
u anti tuning rubrici:D

slazem se...izdvoji koju marku i prelakiraj stubove nanovo,malo poliranja i to je to a krov u crno kako ga lajsne ogranicavaju...:D :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top